hotele
Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytanie najczęściej zadawane przez naszych klientów, związane z usługami dostępnymi w naszym serwisie.

1. Czy można dokonywać płatności za rezerwacje za pomocą przelewu lub gotówką ?

Niestety, w chwili obecnej jedyną formą płatności w naszym serwisie są karty kredytowe. Jedynym wyjątkiem jest dokonanie rezerwacji grupowej (dla min. 8 osób, za pomocą specjalnego dedykowanego formularza), wtedy płatność wykonuje się za pomocą przelewu bankowego.

2. Czy ceny podane w serwisie są cenami netto czy brutto ?

Wszystkie ceny w serwisie są cenami brutto, chyba że zaznaczono inaczej.

3. W jaki sposób we własnym zakresie sprawdzić, czy w danym hotelu są wolne miejsca i jaki jest koszt pokoju ?

Każdy z klientów może "zasymulować" rezerwację, wybierając odpowiednie opcje w panelu wyszukiwania ofert, i naciskając przycisk "Szukaj". Pojawi się lista dostępnych hoteli, wraz z sumą całkowitą rezerwacji za jeden pokój. Wykonanie takiej symulacji nie jest zobowiązaniem do złożenia rezerwacji.

4. Czy otrzymam potwierdzenie rezerwacji ?

Tak, do każdego klienta system automatycznie wysyła potwierdzenie rezerwacji wraz z opłaconym voucherem, który należy wydrukować i okazać w hotelu. Potwierdzenie jest wysyłane na adres email podany w trakcie procesu rezerwacji - w związku z tym bardzo prosimy o szczególną uwagę podczas wpisywania adresu.

5. Nie otrzymałem potwierdzenia, co robić ?

W przypadku zaistnienia powyższej informacji, prosimy o kontakt. Wyślemy wtedy ponownie potwierdzenie lub podamy numer Państwa rezerwacji, który będzie trzeba podać w hotelu.

6. Jak wygląda proces rezerwacji ?

Proces rezerwacji jest intuicyjny i zabiera około 2 minut. Pierwszym krokiem jest wybranie określonych parametrów dotyczących planowanej rezerwacji, w panelu wyszukiwania ofert na stronei głównej. Nastepnie, po naciśnięciu przycisku "Szukaj", nasz system pokaże wszystkie dostępne hotele według kryterów wyboru, od oferty najtańszej, do najdroższej. Wystarczy teraz nacisnąć "Rezerwuj" przy wybranym hotelu, aby przejść na stronę edycji danych osobowych. Wszystkie wymagane dane należy podać, i wybrać rodzaj płatności. W tym momencie zostaną Państwo przeniesieni na stronę firmy Polcard, w celu dokonania płatności online. Należu tutaj podać wszystkie wymagane dane karty kredytowej, zwracając szzcególną uwagę na numer karty, oraz numer CVV. Po zatwierdzeniu płatności i pomyślnej autoryzacji, otrzymają Państwo komunikat o zakończeniu procesu rezerwacji. System w tym momencie automatycznie wyśle na podany wcześniej adres email potwierdzenie rezerwacji wraz z opłaconym voucherem.

7. Co oznacza rezerwacja natychmiastowa ?

Jest to rezerwacja gwarantowana, tzn. hotel jest rezerwowany natychmiast, a potwierdzenie wysyłane automatycznie.

8. Co oznacza rezerwacja wymagająca potwierdzenia operatora ?

Są to rezerwacje, które wymagają z naszej strony potwierdzenia w hotelu, czy są wolne miejsca w danym terminie. Jeśli nie, nasz operator wyszuka dla Państwa miejsca w innych hotelach o podobnej cenie, standardzie i lokalizacji, i przedstawi do zaakceptowania. W tego typu rezerwacjach potwierdzenie jest wysyłane w ciągu 24 godzin (48 godzin w weekendy i święta).

9. Jak wygląda rezerwacja, jeśli podróżuję z niepełnoletnim dzieckiem ?

Dokonując rezerwacji razem z niepełnoletnim dzieckiem, w formularzu wyszukiwania ofert w pozycji 'Liczba osób" podajemy liczbę tylko osób dorosłych. Dla dziecka można zamówić dostawkę, lub ewentualnie szerokie łóżko (w zależności od hotelu). Informację o tym należy wpisać na ekranie, gdzie podajemy dane osobowe dokonując rezerwacji, w polu "Instrukcje specjalne". Zaznaczamy, że dostawka jest płatna osobno, na miejscu w hotelu (jest to koszt rzędu klikudziesięciu złotych).

10. Czasem w wynikach wyszukiwania ofert dany hotel pojawia się dwukrotnie, ale z róznymi cenami noclegu. Co to oznacza ?

Oznacza to, iż można zarezerwować pokoje o różnym standardzie wyposażenia - stąd różnica w cenie.


www.hoteleonline.net ©2012 Wszelkie prawa zastrzeżone