hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy - najlepsza oferta na hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy - najlepsza oferta na hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy
Lista miast > Hotele Zielonka k. WarszawyU Pietrzaków Zielonka k. Warszawy

U Pietrzaków

Adres Ul. Lipowa 20, Zielonka k. Warszawy
Galeria zdjęć
U Pietrzaków - hotel Zielonka k. Warszawy
U Pietrzaków - hotel Zielonka k. Warszawy
U Pietrzaków - hotel Zielonka k. Warszawy
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel "U Pietrzaków" to trzygwiazdkowy kompleks hotelowo-konferencyjno-restauracyjny, położony na terenie powiatu Wołomińskiego zaledwie 12 km od Warszawy. Dogodne usytuowanie przy trasach szybkiego ruchu Warszawa - Wyszków E67 (S8) i Warszawa - Nieporęt 631, daje możliwość dogodnego dojazdu do centrum stolicy.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji oddajemy 70 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych, w pokojach typu Studio i VIP o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w telewizje kablową, radio, telefon i bezprzewodowe łącze internetowe.
Ponadto pragniemy wspomnieć, iż cały obiekt jest dostosowany do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych.
W cenę pokoju wliczony jest podatek VAT oraz śniadanie.
Wyżywienie
Restauracja "U Pietrzaków" to trzy sale restauracyjne o odmiennym wystroju i klimacie. Różnorodność stylów sprawia, ze każdy gość znajdzie u nas salę, która go urzeknie. Oddajemy do Państwa dyspozycji Restauracje: Kamienica, Patio oraz Klub, wszystkie sale są klimatyzowane i znakomicie przygotowane do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych.
Infrastruktura konferencyjna
Na terenie hotelu znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, przygotowane według najwyższych standardów. Dysponujemy pięcioma klimatyzowanymi, wielofunkcyjnymi salami szkoleniowo-konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 10 do 400 osób. Bogate wyposażenie audiowizualne i multimedialne, łącze internetowe (przewodowe i bezprzewodowe) oraz profesjonalna obsługa, gwarantują wysoki poziom organizacyjny i techniczny imprez, sprawiają, że jest to miejsce niezwykle atrakcyjne do przeprowadzenia wszelkiego typu konferencji, seminariów, szkoleń, wykładów i warsztatów. Podczas organizacji spotkań i imprez firmowych, hotel "U Pietrzaków" świadczy profesjonalne usługi cateringowe, dostosowane do charakteru każdego ze spotkań.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy - rezerwuj taniej hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel U Pietrzaków Zielonka k. Warszawy już teraz