hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hotel 500 Zegrze - najlepsza oferta na hotel Hotel 500 Zegrze

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hotel 500 Zegrze - najlepsza oferta na hotel Hotel 500 Zegrze
Lista miast > Hotele ZegrzeHotel 500 Zegrze

Hotel 500

Adres Ul. Warszawska 31A, Zegrze
Galeria zdjęć
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
Hotel 500 - hotel Zegrze
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego.
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje 128 pokojami, łącznie mogąc pomieścić nawet 256 osób. W każdym pokoju jest łazienka, TV Sat i telefon, internet (łącze modemowe). Część pokoi z przepięknym widokiem na Zalew. Trzy pokoje (rodzinne) przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
W hotelu do dyspozycji gości jest elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, cocktail bar, a w okresie letnim, taras widokowy i wioska grillowa.
Wyposażenie
Lokalizacja hotelu w ulubionym miejscu pobytów weekendowych warszawiaków oraz jego położenie nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego dają prawie nieograniczone możliwości uprawiania turystyki i sportów wodnych. Hotel sprzyja w tym swoim Gościom udostępniając sprzęt wodny oraz rowery górskie. Dużą atrakcją jest także możliwość korzystania z pola golfowego w pobliskim Rajszewie. W okresie zimowym lub w niepogodę zachęcamy naszych Gości do korzystania z sauny lub hotelowego fitness clubu.

Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny, dozorowany parking.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń. Do dyspozycji Klientów jest 12 różnej wielkości sal od 30 do 100-metrowych. Jednak możliwość łączenia niektórych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie powierzchni nawet 250-metrowych. Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hotel 500 Zegrze - rezerwuj taniej hotel Hotel 500 Zegrze - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hotel 500 Zegrze taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hotel 500 Zegrze już teraz