hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Jaworowy Dwór Zakroczym - najlepsza oferta na hotel Jaworowy Dwór Zakroczym

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Jaworowy Dwór Zakroczym - najlepsza oferta na hotel Jaworowy Dwór Zakroczym
Lista miast > Hotele ZakroczymJaworowy Dwór Zakroczym

Jaworowy Dwór

Adres Miejscowość Trębki Nowe 100 A, Zakroczym
Galeria zdjęć
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
Jaworowy Dwór - hotel Zakroczym
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Jaworowy Dwór położony jest nieopodal Zakroczymia na Mazowszu. Ten XVIII-wieczny obiekt podniesiony z ruiny przez obecnych właścicieli urzeka ciepłem i roztacza niepowtarzalny klimat.
Struktura i standard pokoi
Jaworowy Dwór do dyspozycji gości oddaje 22 komfortowo wyposażone pokoje. Wszystkie urządzone są z wielkim smakiem, każdy z wyczuciem niepowtarzalnego stylu, z nadzwyczajną dbałością o autentyczne meble i bibeloty. Ich standard dorównuje ofercie renomowanych hoteli, a uzupełnia je wszechobecne ciepło i unikalna atmosfera. Prócz dworkowych pokoi na Gości czekają również dwa apartamentowe domki – zwane „Domkiem Ogrodnika” oraz drewniany wiatrak, w którym urządzono pokoje z łazienkami w swojskim, folkowym klimacie.
Wszystkie pokoje w standardzie posiadają: łazienkę (prysznic lub wanna), telefon, TV satelitarną, suszarkę do włosów, kosmetyki hotelowe o wdzięcznej linii zapachowej. Pokoje o podwyższonym standardzie to pokoje z bogatszym wyposażeniem hotelowym wyposażone m.in. w stylowe, wygodne łóżka podwójne.
Wyżywienie
Nasza restauracja kusi gości feerią niepowtarzalnych barw, smaków i aromatów. Serwujemy potrawy kuchni staropolskiej przygotowane wedle przepisów mistrzów sztuki kulinarnej oraz dania regionalne. Stosownie do pory roku, na stołach królują świeże warzywa i owoce, leśne grzyby, dziczyzna urozmaicona ziołami z ogrodu... Aż się roi od uciech dla podniebienia!
Wypoczynek
W Jaworowym Dworze naszym Gościom pobyt uprzyjemnią specjalnie przygotowane atrakcje. Dwór otacza 3 ha park i ogród, który da schronienie w upalne popołudnie, kolację zamieni w romantyczny lub towarzyski wieczór. Znajdą Państwo tutaj:
- obiekt golfowy krótkiej gry (tupu chip & putt), wykonany w unikatowej technologii, nowatorskiej w skali kraju - odkryty basen z przytulną altaną i wygodnymi miejscami do wypoczynku, - elegancką altanę grillową z miejscem ogniskowym, w którym zorganizujemy integracyjną imprezę, prawdziwe ognisko i letnią dyskotekę, - wielofunkcyjne boisko z utwardzoną powierzchnią, świetnie nadającym się do gry w siatkówkę, koszykówkę czy tenisa ziemnego, - maleńką altankę pośród krzewów róż lub słoneczną werandę, niezastąpioną na romantyczną kolację czy popołudniową kawę, - czterechsetletni dąb i romantyczny staw – całość cudownie oświetlona wieczorową porą.
A gdy pogoda zachęca raczej do schronienia się pod gościnnym dachem Dworu, tu również zadbamy, aby nasi Goście miło spędzili każdą chwilę np.: - w przytulnej Sali kominkowej, gdzie zimową porą wesoło trzaska ogień - w wytwornej Sali restauracyjnej, gdzie uroczystą kolację uświetni koncert fortepianowy (fortepian Steinway) - w kameralnej bibliotece na piętrze lub przy stole bilardowym - w cieplutkiej saunie.
Infrastruktura konferencyjna
Jaworowy Dwór oferuje organizatorom konferencji, szkoleń i imprez firmowych wszechstronne usługi w tym zakresie. Do dyspozycji są 3 sale konferencyjne, w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny i multimedialny. Do użytku gości oddajemy również 100m salę restauracyjną przearanżowaną na salę konferencyjną.
Wyposażenie sal konferencyjnych w standardzie: 2 flipcharty Ekran Kamera cyfrowa Sprzęt VCR SDI - w sali "Jaworowej" Internet bezprzewodowy w salach "Klonowej" oraz "Dębowej" Wbudowany rzutnik multimedialny w sali "Klonowej" bez opłaty dodatkowej Rzutnik multimedialny w sali "Dębowej" bez opłat Rzutnik multimedialny za dodatkową opłatą do sali "Jaworowej"
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Jaworowy Dwór Zakroczym - rezerwuj taniej hotel Jaworowy Dwór Zakroczym - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Jaworowy Dwór Zakroczym taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Jaworowy Dwór Zakroczym już teraz