hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Haston City Hotel Wrocław - najlepsza oferta na hotel Haston City Hotel Wrocław

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Haston City Hotel Wrocław - najlepsza oferta na hotel Haston City Hotel Wrocław
Lista miast > Hotele WrocławHaston City Hotel Wrocław

Haston City Hotel

Adres Ul. Irysowa 1-3, Wrocław
Galeria zdjęć
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
Haston City Hotel - hotel Wrocław
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Haston City Hotel to luksusowy hotel biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej trasie na Poznań, w bezpośredniej bliskości obwodnicy śródmiejskiej, z której jest dogodny zjazd do hotelu. Lokalizacja obiektu, zaledwie cztery kilometry od Centrum Miasta sprawia, że bez trudu można się dostać do najbardziej strategicznych miejsc Wrocławia.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 111 komfortowych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, każdy wyposażony w sejf na laptop, minibar, szybkie łącze internetowe oraz telewizor LCD, mini sety do parzenia herbaty i kawy.
Wyżywienie
Wielbicieli oryginalnych smaków zapraszamy do naszej nowoczesnej restauracji, oferującej bogate menu i niezwykłą atmosferę, gwarantującą relaks w komfortowym otoczeniu.
Lobby bar usytuowany w pobliżu recepcji, zaprasza wszystkich spragnionych atmosfery pubowej, gdzie można spróbować mistrzowskich miksów naszych barmanów.
Wyposażenie
Obiekt przystosowany jest do potrzeb Gości niepełnosprawnych.
Infrastruktura konferencyjna
Całkowita powierzchnia Centrum Konferencyjnego w hotelu Haston City Hotel to około 1500 m2. Centrum posiada siedem wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym. Każda z sal posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu, manualnie sterowaną klimatyzację, wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji, szkoleń i bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 60 do 600 osób (sala na parterze). Jednocześnie możemy obsłużyć do tysiąca osób we wszystkich salach.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Haston City Hotel Wrocław - rezerwuj taniej hotel Haston City Hotel Wrocław - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Haston City Hotel Wrocław taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Haston City Hotel Wrocław już teraz