hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Magellan Wolbórz - najlepsza oferta na hotel Magellan Wolbórz

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Magellan Wolbórz - najlepsza oferta na hotel Magellan Wolbórz
Lista miast > Hotele WolbórzMagellan Wolbórz

Magellan

Adres Miejscowość Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31, Wolbórz
Galeria zdjęć
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
Magellan - hotel Wolbórz
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel MAGELLAN *** położone jest w Centralnej Polsce (województwo łódzkie) w miejscowości Bronisławów, na terenie malowniczego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego tuż nad Zalewem Sulejowskim w Centralnej Polsce (województwo łódzkie) w miejscowości Bronisławów.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji Gości Obiekt przygotował 121 przestronnych i komfortowych pokoi (242 miejsca noclegowe). Pokoje posiadają łazienkę. Wyposażone są w TV SAT, bezpłatne stałe łącze internetowe i telefon.
Są to pokoje eleganckie i przytulne, urządzone według potrzeb i gustu najbardziej krytycznych Gości. Przyjazne kolory ziemi, stwarzają ciepłą i bezpieczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, że pomogą one Państwu wypocząć i zrelaksować się po trudnym szkoleniu jak i podczas pobytu urlopowego.
Wyżywienie
Hotel Magellan zaprasza Państwa do restauracji Magellan. Jej specjalnością są dania kuchni polskiej oraz propozycje kuchni światowej. Proponuje szeroki wachlarz wybornych dań i wysublimowanych przekąsek, zdolnych zaspokoić wybredne podniebienia smakoszy. Specjałów przygotowanych przez Szefa Kuchni skosztujecie Państwo według swego uznania - w klasycznych i eleganckich wnętrzach lub w plenerze.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Magellan posiada 8 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych, które wyposażono w nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, ekrany, flipcharty, bezpłatny dostęp do Internetu, projektory multimedialne i rzutniki slajdów. Jesteśmy jedynym hotelem w centralnej Polsce, w którym sala konferencyjna ma bezpośrednie połączenie z kompleksem basenowym.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Magellan Wolbórz - rezerwuj taniej hotel Magellan Wolbórz - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Magellan Wolbórz taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Magellan Wolbórz już teraz