hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Relaks Wola Ducka - najlepsza oferta na hotel Relaks Wola Ducka

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Relaks Wola Ducka - najlepsza oferta na hotel Relaks Wola Ducka
Lista miast > Hotele Wola DuckaRelaks Wola Ducka

Relaks

Adres Ul. Trakt Lubelski 4, Wola Ducka
Galeria zdjęć
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
Relaks - hotel Wola Ducka
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Relaks położony jest w cichej okolicy na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 28 km na południowy-wschód od centrum Warszawy. Urokliwy obiekt dysponujący własną restauracją i dużym ogrodem. Malownicze okolice hotelu Relaks oferują idealne warunki do przyjemnych spacerów, jazdy na rowerze po okolicznych trasach rowerowych lub jako doskonałe miejsce na przerwę i relaks w podróży. Hotel położony jest w Woli Duckiej, przy międzynarodowej trasie E372, łączącej Warszawę, Lublin i Lwów.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje 1, 2 osobowe oraz apartamenty i pokój rodzinny typu studio. Pokoje z łazienkami wyposażonymi w suszarki do włosów z kabinami prysznicowymi oraz wybrane z wanną. We wszystkich pokojach dostępny jest internet bezprzewodowy bezpłatnie.
Wyżywienie
Dzień będą Państwo mogli rozpocząć od śniadania w formie bufetu, a w porze lunchu i kolacji skosztować wybornych polskich specjałów.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Relaks to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskiej odległości od samej Warszawy.
Hotel do Państwa dyspozycji oddaje trzy klimatyzowane sale konferencyjne przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i spotkań biznesowych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Relaks Wola Ducka - rezerwuj taniej hotel Relaks Wola Ducka - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Relaks Wola Ducka taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Relaks Wola Ducka już teraz