hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask - najlepsza oferta na hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask - najlepsza oferta na hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask
Lista miast > Hotele Wiewiórczyn k/ŁaskDzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask
inne

Dzikie Wino

Adres Ul. Hallera 49, Wiewiórczyn k/Łask
Galeria zdjęć
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
Dzikie Wino - hotel Wiewiórczyn k/Łask
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Stojąca na uboczu willa jest idealna dla gości ceniących kameralną formę odpoczynku. Luksusowo urządzone pomieszczenia są idealne dla osób ceniących dobry smak i piękne wnętrza. Willa składa się z obszernego salonu połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, 2 łazienek oraz sypialni.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji Państwa pozostawiamy 34 pokoje. Każdy z nich posiada łazienkę i wyposażony jest w nowoczesny odbiornik telewizyjny i suszarkę.
Nasze 2 wyjątkowo stylowe apartamenty zadowolą najbardziej wymagających klientów. Każdy z nich posiada salon z nowoczesnym odbiornikiem telewizyjnym, łazienkę, sypialnie oraz aneks kuchenny.
Wyżywienie
Wykwintne dania serwowane przez Szefa Kuchni bez wątpienia sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Elegancki i stylowy wystrój restauracji i kawiarni pozwoli każdemu przyjemnie spędzić czas. Dodatkową atrakcją restauracji jest taras letni, otoczony pięknym ogrodem.
Wyposażenie
Ponad to oferujemy:
-bezpłatny, bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu,
-bezpłatny parking,
-obiekt jest przygotowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.
Wypoczynek
Piękny teren i architektura ośrodka pozwala na różnoraką formę spędzania czasu. Istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych. Miło spędzić czas można zarówno przy ognisku, pokaźnych rozmiarów grillu bądź na jednym z tarasów.
Infrastruktura konferencyjna
Dysponujemy 6 klimatyzowanymi salami, które są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny pozwalający przeprowadzić w zależności od Państwa potrzeb każde szkolenie i konferencję.
Oferujemy układ kinowy i konferencyjny sal do 200 osób. Dodatkowo w proponujemy przerwę kawową, zimne i ciepłe posiłki w formie szwedzkiego stołu bądź bankietu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask - rezerwuj taniej hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask już teraz