hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Grand Sal Wieliczka - najlepsza oferta na hotel Grand Sal Wieliczka

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Grand Sal Wieliczka - najlepsza oferta na hotel Grand Sal Wieliczka
Lista miast > Hotele WieliczkaGrand Sal Wieliczka

Grand Sal

Adres Ul. Park Kingi 7, Wieliczka
Galeria zdjęć
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
Grand Sal - hotel Wieliczka
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Kameralny Hotel Grand Sal**** powstał w zrekonstruowanym budynku dawnych Łazienek Salinarnych na terenie należącym do Kopalni Soli w Wieliczce. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie szybu Daniłowicza, na terenie malowniczego Parku św. Kingi. Restauracja Grand Sal proponuje zarówno autorskie dania szefa kuchni, jak i specjały regionalne i europejskie.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 19 pokoi oraz 1 apartament, w każdym można znaleźć kosmetyki wyprodukowane na bazie wielickiej soli, dobrze zaopatrzony mini – barek, TV SAT, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu Grand Sal**** w Wieliczce zaprasza na śniadania, lunche, popołudniowe herbatki oraz kolacje. Proponujemy Państwu autorskie potrawy szefa kuchni, specjały Małopolski i znakomicie dobrane potrawy z różnych zakątków Europy. Specjalnie wyselekcjonowane wina i wyśmienite desery zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Przy opracowaniu Menu restauracyjnego wykorzystano przepisy Pani Elżbiety Tomczyk-Miczka, autorki książki "Małopolska Palce Lizać".
Restauracja Grand Sal**** w Wieliczce ma zaszczyt przedstawić swojego Szefa Kuchni - Dariusza Wójcickiego. Swoją przygodę ze sztuką kulinarną rozpoczął w jednym z najstarszych hoteli w Polsce - warszawskim Hotelu Europejskim, następnie rozwijał ją w Hotelu Francuskim w Krakowie, a przez ostatnie 12 lat jego potrawami można było rozkoszować się w znakomitej krakowskiej Restauracji Tetmajerowskiej. Szef Kuchni Hotelu Grand Sal**** to znawca kunsztu kulinarnego, który w swoim menu łączy polską tradycję z najnowszymi trendami. Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.
Wypoczynek
Specjalnością naszego hotelu jest organizacja małych wydarzeń rodzinnych i biznesowych. Hotel Grand Sal**** w Wieliczce to doskonałe miejsce dla kameralnych przyjęć oraz spotkań członków różnego rodzaju stowarzyszeń i zarządów, a także pracowników naukowych, ludzi kultury i sztuki oraz przedstawicieli placówek dyplomatycznych.
Nasza lokalizacja gwarantuje pełną prywatność i bezpieczeństwo w trakcie pobytu. Hotel Grand Sal**** ma możliwość całkowitego zamknięcia terenu na życzenie Gości.
Infrastruktura konferencyjna
Polecamy Państwu doskonale wyposażoną salę konferencyjną (do 50 osób), wygodny Business Centre.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Grand Sal Wieliczka - rezerwuj taniej hotel Grand Sal Wieliczka - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Grand Sal Wieliczka taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Grand Sal Wieliczka już teraz