hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Pod Grotem Warszawa - najlepsza oferta na hotel Pod Grotem Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Pod Grotem Warszawa - najlepsza oferta na hotel Pod Grotem Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaPod Grotem Warszawa

Pod Grotem

Adres Ul. Modlińska 15A, Warszawa
Galeria zdjęć
Pod Grotem - hotel Warszawa
Pod Grotem - hotel Warszawa
Pod Grotem - hotel Warszawa
Pod Grotem - hotel Warszawa
Pod Grotem - hotel Warszawa
Pod Grotem - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel usytuowany jest w północnej części Warszawy przy EC Żerań w pobliżu Trasy Toruńskiej zapewniającej szybki dojazd do centrum miasta (15 min.). Dogodne połączenie z centrum Warszawy zapewnia również bezpośredni dojazd do hotelu tramwajem nr 18, jak i autobusem linii 506, 524. W pobliżu znajdują się centra handlowe i rozrywkowe.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje swoim gościom 82 miejsca noclegowe w 14 pokojach jednoosobowych, 16 dwuosobowych i 12 trzyosobowych. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, lodówkę i TV. Przy hotelu znajdują się miejsca parkingowe dla gości. Do dyspozycji gości jest restauracja, bar i kiosk. W cenę doby hotelowej wliczone jest śniadanie oraz bezprzewodowy internet. Nasza kuchnia oferuje doskonałe, domowe dania i przystępne ceny. Całkowity zakaz palenia na terenie hotelu!!!
Wyżywienie
Nasza kuchnia przygotowana jest do serwowania szerokiej gamy dań kuchni międzynarodowej, dostosowuje menu do szczególnych wymagań i potrzeb naszych klientów.
Wyposażenie
Hotel posiada parking, darmowy dla Gości.
Infrastruktura konferencyjna
Posiadamy trzy sale wielofunkcyjne pozwalające organizowanie szkoleń, konferencji, zjazdów i narad. Zajęcia mogą odbywać się w salach wykładowych z klimatyzacją, wyposażonych w niezbędny sprzęt nagłaśniający i audiowizualny oraz dostęp do sieci internetowej. Na specjalne życzenie przygotowujemy uroczystości rodzinne, bankiety i spotkania integracyjne dla firm.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Pod Grotem Warszawa - rezerwuj taniej hotel Pod Grotem Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Pod Grotem Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Pod Grotem Warszawa już teraz