hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Patron Warszawa - najlepsza oferta na hotel Patron Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Patron Warszawa - najlepsza oferta na hotel Patron Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaPatron Warszawa
inne

Patron

Adres Al. Dzieci Polskich 20, Warszawa
Galeria zdjęć
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
Patron - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Serdecznie zapraszamy do obiektu hotelarskiego Patron usytuowanego w zielonej dzielnicy Warszawy, zaledwie 15 km od centrum miasta. Hotel rozpoczął działalność jako oddzielny obiekt w grudniu 1978 r. w Warszawie-Międzylesiu, na terenach Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji gości oddajemy 220 pokoi 1, 2, 3-osobowych oraz dwie sale szkoleniowe wyposażone w sieć bezprzewodowego dostępu do internetu. Goście mogą korzystać również z restauracji Golden Pub oraz baru kawowego.
Wyżywienie
Goście hotelowi mogą korzystać z restauracji Golden Pub, która oferuje pełne menu w przystępnych cenach oraz baru kawowego z telewizorem. Do dyspozycji gości oddaje 2 sale restauracyjne „Zieloną” i „Złotą” o różnych wystrojach wnętrz z możliwością połączenia. Restauracja organizuje przyjęcia okolicznościowe, dyskoteki i imprezy plenerowe przy ognisku.
Wyposażenie
W lobby przy recepcji dostępny jest kiosk internetowy. W hotelu znajdują się windy. Bezpośrednio przy obiekcie zlokalizowany jest parking dla samochodów osobowych oraz autokarów. Parking płatny wg aktualnie obowiązującego cennika. Faktury za usługi parkingowe wystawia zarządca parkingu.
Infrastruktura konferencyjna
Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 sale szkoleniowe przeznaczone do organizowania spotkań, sympozjów, szkoleń i konferencji.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Patron Warszawa - rezerwuj taniej hotel Patron Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Patron Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Patron Warszawa już teraz