hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel OkiDoki Hostel Warszawa - najlepsza oferta na hotel OkiDoki Hostel Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel OkiDoki Hostel Warszawa - najlepsza oferta na hotel OkiDoki Hostel Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaOkiDoki Hostel Warszawa

OkiDoki Hostel

Adres Pl. Plac Dąbrowskiego 3, Warszawa
Galeria zdjęć
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
OkiDoki Hostel - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hostel Oki Doki mieści się w samym centrum miasta, w zacisznym miejscu okrążonym przez kasztanowce, przy Placu Dąbrowskiego 3. Plac znajduje się przy Pałacu Kultury i skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. UWAGA! W związku z budową drugiej linii metra ulice Marszałkowska i Świętokrzyska w bezpośrednim sąsiedztwie hostelu zostały zamkniętę. Do hostelu można dojechać od strony ulicy Grzybowskiej/ Królewskiej.
Struktura i standard pokoi
Dysponujemy pokojami 2-osobowymi z łazienkami i bez a także pokojami 3,4,6 i 8 osobowymi. Oki Doki to miejsce pomyślane jako alternatywa noclegu dla indywidualistów – tanie, w centrum miasta, z nieprzeciętnym wystrojem, każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny.
Wyżywienie
Nasze obfite śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoi wieloosobowych (tzw. dormów), dysponujemy jednak samoobsługową kuchnią, w której można się częstować do woli kawą i herbatą lub można dokupić śniadanie (w godzinach 8:00- 10:30)
Wyposażenie
Dodatkowo w hostelu: Darmowy: - internet, w tym internet bezprzewodowy WiFi, - Telewizory w pokojach z łazienkami - nagrywarki DVD/CD, czytniki kart pamięci - sejf, - przechowalnia bagażu, - zamykane szafki w salach wieloosobowych, - lodówka, - kuchnia samoobsługowa ponad to: - sala telewizyjna z wygodnymi sofami, - bar-klub – miejsce gdzie można napić się piwa, odpocząć, porozmawiać z gośćmi z całego świata, - wypożyczanie rowerów, - informacja turystyczna i kulturalna – polecamy najlepsze kluby, puby i restauracje, - sprzedaż przewodników, planów i map, - galeria, - bardzo tania pralnia, - sklepik z artykułami pierwszej potrzeby (szczotki do zębów, golarki, bilety ZTM itp.)
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel OkiDoki Hostel Warszawa - rezerwuj taniej hotel OkiDoki Hostel Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel OkiDoki Hostel Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel OkiDoki Hostel Warszawa już teraz