hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Centrum Barnabitów Warszawa - najlepsza oferta na hotel Centrum Barnabitów Warszawa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Centrum Barnabitów Warszawa - najlepsza oferta na hotel Centrum Barnabitów Warszawa
Lista miast > Hotele WarszawaCentrum Barnabitów Warszawa

Centrum Barnabitów

Adres Ul. Smoluchowskiego 1, Warszawa
Galeria zdjęć
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
Centrum Barnabitów - hotel Warszawa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Centrum Barnabitów znajduje się w Warszawie, na Górnym Mokotowie, w pobliżu centrum biznesowego dzielnicy, w miejscu dogodnym ze względu na łatwy dojazd z lotniska (ok. 10 min.) i ze śródmieścia (ok. 15 min.). Obiekt po remoncie przeprowadzonym w 2014 roku.
Dojazd z Dworca Centralnego bezpośrednią linią autobusową nr 174. Odległość od stacji metra Służew - 800 m.
Struktura i standard pokoi
Do dyspozycji jest tu 110 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami. W każdym pokoju można korzystać z minibaru, TV satelitarnej, radia oraz z bezprzewodowego Internetu WiFi i telefonu.
Wyżywienie
Centrum posiada własną restaurację i parking samochodowy na 60 miejsc. Zaś w ogrodzie otaczającym nasz obiekt przy sprzyjającej pogodzie można zorganizować piknik na łonie przyrody.
Wyposażenie
Darmowy internet bezprzewodowy, wcześniejszy check in oraz check out, mini siłownia w ogrodzie, śniadanie w formie bufetu, klimatyzowane sale ogólnodostępne, przechowalnia bagażu, pralnia, usługa prasowania, czyszczenie butów (automat), centrum biznesowe, transfer lotniskowy (dodatkowo płatny), fax, xero.
Infrastruktura konferencyjna
Dużą zaletą Centrum są sale konferencyjne, z których największa (na 110 osób) z amfiteatralnym ustawieniem krzeseł ma odpowiednie nagłośnienie, kabiny dla tłumaczy symultanicznych i sprzęt audiowizualny. Pozostałe sale:
jedna na 70 osób, jedna na 30 osób, trzy na 25 osób, trzy na 15 osób i trzy na 10 osób przewidziane są dla mniejszych grup. Organizatorzy szkoleń mogą też otrzymać do dyspozycji pomieszczenie sekretariatu oraz sprzęt biurowy i komputerowy.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Centrum Barnabitów Warszawa - rezerwuj taniej hotel Centrum Barnabitów Warszawa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Centrum Barnabitów Warszawa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Centrum Barnabitów Warszawa już teraz