hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia - najlepsza oferta na hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia - najlepsza oferta na hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia
Lista miast > Hotele Turzno k. ToruniaPałac Romantyczny Turzno k. Torunia

Pałac Romantyczny

Adres Ul. Toruńska 1, Turzno k. Torunia
Galeria zdjęć
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
Pałac Romantyczny - hotel Turzno k. Torunia
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Turzno zlokalizowane jest niecałe 20 km od Torunia. Pałac otacza park w stylu angielskim rozciągający się na powierzchni 16 hektarów, w którym do dzisiaj rosną okazałe stare drzewa takie jak: lipy, klony, platany, kasztanowce i wiele gatunków egzotycznych drzew i krzewów. Uroku dodają piękne parkowe stawy i malownicze ścieżki spacerowe. Do zespołu pałacowo-parkowego wkraczamy przez bramę wjazdową, z której witają nas rzeźby turów, a dalej wiedzie nas aleja kasztanowa, która wita przybywających gości tajemniczością barw i historią tego miejsca. Pałac Romantyczny w Turznie już teraz jest perłą na turystycznej mapie regionu kujawsko-pomorskiego i najbliższych okolic Torunia. Mamy nadzieję, że Szanowni Goście będą uznawać go za miejsce, do którego warto przyjechać, a potem wrócić!
Struktura i standard pokoi
Wystrój każdego pokoju nawiązuje do dziewiętnastowiecznej tradycji Pałacu Romantycznego - czasów walki o niepodległość, wizyt Fryderyka Chopina. Na ścianach znajdują się historyczne malowidła oraz odtworzone portrety byłych właścicieli. Klimatyzowane pokoje są wyposażone w stylizowane na XIX wiek, wykonane na specjalne zamówienie meble. Akustyczne drzwi zapewnią gościom spokój i ciszę. W każdym pokoju znajduje się wysokiej klasy wyposażenie zapewniające komfort wypoczynku.
Wyżywienie
W hotelowej restauracji Marconi każdy Gość poczuje się wyjątkowo w romantycznej scenerii. Dania serwowane przez zespół kucharzy pod kierownictwem międzynarodowej klasy Szefa Kuchni, Piotra Makowskiego, zachwycą finezją smaku i zapachu. W sezonie czynna jest również kawiarnia letnia Zameczek.
Infrastruktura konferencyjna
Do dyspozycji Gości są dwie sale konferencyjne: nowoczesna sala konferencyjna Etiuda na ok. 200 miejsc siedzących oraz tradycyjna Sala Chopina na ok. 100 miejsc siedzących. Obie sale dysponują wysokiej jakości sprzętem multimedialnym.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia - rezerwuj taniej hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Pałac Romantyczny Turzno k. Torunia już teraz