hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy - najlepsza oferta na hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy - najlepsza oferta na hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Lista miast > Hotele Tryszczyn k/BydgoszczyPark Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy

Park Hotel

Adres Ul. Długa 1, Tryszczyn k/Bydgoszczy
Galeria zdjęć
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
Park Hotel - hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Park Hotel Tryszczyn położony jest przy drodze krajowej nr 25 w kierunku Koszalina i Słupska.
Ten zlokalizowany 9 km od centrum Bydgoszczy hotel, stanowi idealną bazę wypadową zarówno dla turystów przybywających do Bydgoszczy, jak i podróżujących biznesmenów.
Struktura i standard pokoi
Park Hotel Tryszczyn oferuje komfortowe zakwaterowanie w pobliżu Bydgoszczy. Jest to jedyny 3*** klimatyzowany hotel w okolicy Bydgoszczy. W hotelu znajduje się 51 pokoi, zaprojektowanych tak, aby zaspokajać potrzeby zarówno gości biznesowych jak i rodzin z dziećmi.
Każdy pokój wyposażony jest w: odbiornik TV z szeroką ofertą programów TV Sat, indywidualnie sterowana klimatyzację, mini bar, bezprzewodowe, szybkie łącze internetowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami.
Wyżywienie
Restauracja w Park Hotelu serwuje zarówno śniadania dla gości hotelowych, jak i dania kuchni staropolskiej i regionalnej. Wybierając jeden ze stolików w hotelowym Patio, goście mogą cieszyć się wykwintnym smakiem potraw, w otoczeniu tropikalnej roślinności.
Restauracja Park Hotelu Tryszczyn w pobliżu Bydgoszczy, oferuje szeroką gamę win, oraz bogaty wybór alkoholi z różnych zakątków świata. Jest to idealne miejsce spotkań rodzinnych i biznesowych, doceniane zarówno przez mieszkańców okolicznych miejscowości, jak i Gości przyjezdnych.
Wyposażenie
Przy hotelu znajduje się monitorowany, bezpieczny parking.
Infrastruktura konferencyjna
Park Hotel Tryszczyn oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić łącznie 220 osób. Położenie Park Hotelu Tryszczyn w pobliżu Bydgoszczy zaspokaja potrzeby organizatorów seminariów, warsztatów czy narad firmowych, również w obszarze organizacji czasu po wykładach. Przy hotelu zapewniamy miejsca parkingowe dla 80 samochodów.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy - rezerwuj taniej hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Park Hotel Tryszczyn k/Bydgoszczy już teraz