hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Petite Fleur Toruń - najlepsza oferta na hotel Petite Fleur Toruń

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Petite Fleur Toruń - najlepsza oferta na hotel Petite Fleur Toruń
Lista miast > Hotele ToruńPetite Fleur Toruń

Petite Fleur

Adres Ul. Piekary 25, Toruń
Galeria zdjęć
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
Petite Fleur - hotel Toruń
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Petite Fleur zlokalizowany jest w samym centrum historycznej części Torunia a od miejskiego ratusza i płyty Starego Rynku dzieli go niespełna 200 metrów. Mieści się on w dwóch starannie odrestaurowanych kamienicach – renesansowej i klasycystycznej. W pobliżu hotelu, w odległości 70 metrów znajduje się mini market. Hotel posiada parking dla samochodów dostępny w czasie check in / check out – u, po czym kieruje Gości na zlokalizowany w pobliżu parking strzeżony.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 6 komfortowych, indywidualnie klimatyzowanych pokoi jednoosobowych z komfortowym dwuosobowym łóżkiem, oraz 12 innych, również klimatyzowanych pokoi dwuosobowych z jednym dwuosobowym, bądź dwoma oddzielnymi łóżkami . Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową, suszarkę do włosów oraz zestaw niezbędnych kosmetyków. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne telewizory oraz udostępniają synchroniczne łącze Wi-Fi o prędkości 30/30 Mbp/s pozwalające na szybkie pobranie oraz wysyłkę największych nawet pakietów danych. Na wyposażeniu pokoi znajduje się iPad służący do inteligentnego sterowania wyposażeniem w tym oświetleniem i ogrzewaniem.
Wyżywienie
Mieszcząca się w zabytkowej piwnicy restauracja hotelowa zaprasza na wyszukane dania kuchni francuskiej, specjały polskie i wyśmienite wina. Petite Fleur jako jedyny z toruńskich hoteli, oferuje dwudaniową obiadokolację dla wszystkich osób korzystających z pobytu w pokojach jednoosobowych. Całodobowy Room Service poleca zróżnicowany i atrakcyjny wybór bufetu kanapkowo – przekąskowego oraz szeroką gamę innych potraw i napojów.
Wyposażenie
Hotel oferuje gościom całodobowe usługi pralni z bezpłatnym prasowaniem koszul, usługi Consierge oraz wszelkie standardowe i niestandardowe usługi gastronomiczne dostępne całą dobę w formie Room Service.
Infrastruktura konferencyjna
Hotelowa sala bankietowo-konferencyjna oferuje znakomite warunki do organizacji kameralnych spotkań rekrutacyjnych, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Wyposażona jest dodatkowo w synchroniczne łącze internetowe o przepustowości do 100 Mbp/s , publiczny adres IP na życzenie, klimatyzację oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria multimedialne.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Petite Fleur Toruń - rezerwuj taniej hotel Petite Fleur Toruń - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Petite Fleur Toruń taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Petite Fleur Toruń już teraz