hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel B&B Hotel Toruń Toruń - najlepsza oferta na hotel B&B Hotel Toruń Toruń

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel B&B Hotel Toruń Toruń - najlepsza oferta na hotel B&B Hotel Toruń Toruń
Lista miast > Hotele ToruńB&B Hotel Toruń Toruń

B&B Hotel Toruń

Adres Ul. Leona Szumana 8, Toruń
Galeria zdjęć
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
B&B Hotel Toruń - hotel Toruń
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Z uśmiechem witamy w samym centrum Torunia. Hotel B&B mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiego, starego miasta – zaledwie kilku minut spaceru dzieli naszych gości od zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Ruiny Zamku Krzyżackiego, Bulwar Filadelfijski nad Wisłą, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski z gotyckim Ratuszem, klimatyczne kawiarnie i restauracje... długo można wymieniać atrakcje, które goście hotelu mają na wyciągnięcie ręki. Na wyciągnięcie ręki jest też Mikołaj Kopernik, a dokładniej – pomnik tego Torunianina, który jest dziś miejscem spotkań i punktem orientacyjnym tutejszej Starówki.
Struktura i standard pokoi
Hotel B&B Toruń znajduje się w pobliżu autobusowego dworca centralnego, ale nasi goście mogą również zostawić samochody na parkingu przed hotelem, albo w podziemnym garażu. Goście mogą być pewni też komfortowych noclegów w cichych, czystych pokojach, darmowego WiFi oraz pysznego śniadania w formie bufetu w cenie zaledwie 24 zł brutto od osoby. Nasza recepcja otwarta jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wnętrza nie są przesycone ornamentyką – postawiliśmy na nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny design.
Wyposażenie
Do dyspozycji gości oddajemy 93 komfortowe i przestronne pokoje. Wszystkie wyposażone są w doskonale urządzoną łazienkę, biurko do pracy, płaski telewizor, TV satelitarną, wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Pokoje podzieliliśmy na trzy kategorie:
17 pokoi typu twin z dwoma oddzielnymi łóżkami
73 pokoje typu double z jednym dużym łóżkiem
3 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel B&B Hotel Toruń Toruń - rezerwuj taniej hotel B&B Hotel Toruń Toruń - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel B&B Hotel Toruń Toruń taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel B&B Hotel Toruń Toruń już teraz