hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dwór Franciszków Tłuszcz - najlepsza oferta na hotel Dwór Franciszków Tłuszcz

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dwór Franciszków Tłuszcz - najlepsza oferta na hotel Dwór Franciszków Tłuszcz
Lista miast > Hotele TłuszczDwór Franciszków Tłuszcz
inne

Dwór Franciszków

Adres Miejscowość Franciszków 70, Tłuszcz
Galeria zdjęć
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
Dwór Franciszków - hotel Tłuszcz
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Dwór Franciszków oddalony jest jedynie o 40 km od centrum Warszawy. Położony na terenie 45-hektarowej posiadłości, otoczony przez lasy, łąki i stawy. Cały teren ośrodka jest ogrodzony i strzeżony. Amatorzy spacerów przyrodniczych mogą zobaczyć na terenie obiektu wiele gatunków chronionej fauny i flory w ich naturalnym środowisku. Na terenie znajdują się stawy (ok. 5 ha), 6-cio hektarowa plantacja wierzby energetycznej, 5,5 km kanałów wodnych oraz 5 ha grzybnego lasu.
Struktura i standard pokoi
Dwór dysponuje 17 pokojami (60 miejscami noclegowymi w pokojach hotelowych 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych). Pokoje są funkcjonalnie umeblowane. W każdym jest TV i telefon. Nowoczesne łazienki przystosowane są również do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Na terenie Dworu istnieje możliwość korzystania z Internetu bezprzewodowego.
Wyżywienie
Posiłki podajemy w stylowej restauracji Dworu. Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska. W menu dostępne są także dania wegetariańskie, a na specjalne zamówienie, kuchnia może przygotować dla naszych gości potrawy na życzenie. Nasi goście mogą skosztować specjałów serwowanych w podziemnej karczmie podczas zabaw wieczornych i nocnych, a plenerowe kolacje nigdzie nie smakują tak dobrze, jak przy największym na Mazowszu grillu schowanym w oryginalnej altanie w otoczeniu stawów i przyrody.
Wypoczynek
Amatorzy spacerów przyrodniczych mogą zobaczyć na terenie obiektu wiele gatunków chronionej fauny i flory w ich naturalnym środowisku. Na terenie znajdują się – stawy (ok. 5 ha), 6-cio hektarowa plantacja wierzby energetycznej, 5,5 km kanałów wodnych oraz 5 ha grzybnego lasu. Bogaty przyrodniczo teren doskonale nadaje się do aktywnego wypoczynku m.in. spływów rowerami wodnymi, przejażdżkom konnym i na wozach.
Infrastruktura konferencyjna
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjną.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dwór Franciszków Tłuszcz - rezerwuj taniej hotel Dwór Franciszków Tłuszcz - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dwór Franciszków Tłuszcz taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dwór Franciszków Tłuszcz już teraz