hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Centrum Zamek Szczecin - najlepsza oferta na hotel Centrum Zamek Szczecin

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Centrum Zamek Szczecin - najlepsza oferta na hotel Centrum Zamek Szczecin
Lista miast > Hotele SzczecinCentrum Zamek Szczecin

Centrum Zamek

Adres Ul. Panieńska 15, Szczecin
Galeria zdjęć
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
Centrum Zamek - hotel Szczecin
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Obiekt mieści się u podnóża szczecińskiego Zamku Książąt Pomorskich, natomiast jego wschodnia część skierowana jest tuż na nabrzeże i bulwary rzeki Odry. Około 50 metrów od zabytkowej Baszty Siedmiu Płaszczy, wśród nowej scenerii, dawnej, szczecińskiej Starówki.
Struktura i standard pokoi
Centrum Zamek oferuje 14 komfortowych pokojów, które stwarzają warunki nie tylko na wypełnienie obowiązków służbowych, ale również na odpoczynek. Zadbano również o najmniejsze detale, które połączone w całość oferują Państwu niepowtarzalny, butikowy charakter.
Pokoje zostały wyposażone w duże łóżka z antyalergiczną pościelą. Ponadto, do dyspozycji naszych gości oddajemy zestaw do parzenia gorących napojów, minibar, sejf, SMART TV, WiFi oraz wiele innych udogodnień.
Wyżywienie
Bardzo dobrze dobrane i skomponowane potrawy, przeniosą Państwa do niezwykłego świata kulinarnego kunsztu, zapewniając wykwintną ucztę nie tylko dla podniebienia, ale i duszy. Sezonowość naszej karty jeszcze bardziej potęguje doznania smakowe u gości.
Wyposażenie
Dla amatorów prywatności i ciszy przygotowane zostały specjalne miejsce na poziomie -1. Kameralna, niewielka sala połączona z winnicą, pomieści do 15 osób, idealna do spotkań biznesowych jak i prywatnych.
Na ostatnim piętrze obiektu, znajduje się strefa fitness w której goście mogą korzystać bezpłatnie z sauny, jacuzzi, oraz małej siłowni.
Infrastruktura konferencyjna
Z myślą o organizatorach szkoleń i spotkań biznesowych, Centrum Zamek dysponuje salą w pełni wyposażoną w sprzęt multimedialny, przystosowaną do tego typu spotkań.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Centrum Zamek Szczecin - rezerwuj taniej hotel Centrum Zamek Szczecin - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Centrum Zamek Szczecin taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Centrum Zamek Szczecin już teraz