hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Bończa Szczecin - najlepsza oferta na hotel Bończa Szczecin

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Bończa Szczecin - najlepsza oferta na hotel Bończa Szczecin
Lista miast > Hotele SzczecinBończa Szczecin

Bończa

Adres Ul. Anieli Krzywoń 18, Szczecin
Galeria zdjęć
Bończa - hotel Szczecin
Bończa - hotel Szczecin
Bończa - hotel Szczecin
Bończa - hotel Szczecin
Bończa - hotel Szczecin
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego, gotyckiego kościoła mariackiego, renesansowego pałacyku myśliwskiego z 1592r., w niewielkiej odległości od Puszczy Goleniowskiej, oraz licznych przystani jachtowych zlokalizowanych nad południowym brzegiem największego jeziora na Pomorzu Zachodnim. Niedaleka odległość do centrum Szczecina (10 km), lotniska w Goleniowie (20 km), w połączeniu z bezpośrednią bliskością lasów i jezior powoduje, że mogą Państwo połączyć służbowy wyjazd z kojącym i komfortowym wypoczynkiem.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 32 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwuosobowych oraz apartamentach. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor, radio, minibarek, telefon z "wyjściem na miasto" oraz gniazdka umożliwiające podłączenie do internetu. Dodatkowo w każdym pokoju jest bezpłatny internet bezprzewodowy.
W Hotelu obowiązuje zakaz palenia poza wyznaczonym do tego miejscem.
Wyżywienie
Lobby bar oferuje: wyroby cukiernicze własnej produkcji, szeroki wybór napojów zimnych i gorących, ponad 20 rodzajów piw, ponad 50 rodzajów alkoholi oraz ponad 70 gatunków win. Restauracja oferuje wyśmienite potrawy kuchni staropolskiej. sala restauracji połączona jest przeszklonymi drzwiami z dużym tarasem wypoczynkowym, na którym istnieje możliwość spożywania posiłków. Z tarasu restauracyjnego goście hotelu mogą wsłuchiwać się w szum wody przepływającej pod hotelem. Jest to ewenement chyba w skali całego kraju. Lobby bar oraz restauracja czynne są do ostatniego gościa.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Bończa Szczecin - rezerwuj taniej hotel Bończa Szczecin - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Bończa Szczecin taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Bończa Szczecin już teraz