hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa - najlepsza oferta na hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa - najlepsza oferta na hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa
Lista miast > Hotele Świlcza k.RzeszowaImperium Świlcza k.Rzeszowa

Imperium

Adres Miejscowość Świlcza 147s, Świlcza k.Rzeszowa
Galeria zdjęć
Imperium - hotel Świlcza k.Rzeszowa
Imperium - hotel Świlcza k.Rzeszowa
Imperium - hotel Świlcza k.Rzeszowa
Imperium - hotel Świlcza k.Rzeszowa
Imperium - hotel Świlcza k.Rzeszowa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchu ulicznego i miejskiego hałasu, przy zjeździe z autostrady A4 Rzeszów – Kraków na S19 (drugie rondo od strony Rzeszowa) zaledwie kilometr od granic Rzeszowa oraz 16 km od Lotniska Jasionka.
Struktura i standard pokoi
Hotel Imperium dysponuje 35 pokojami w carskim stylu, mogącymi pomieścić do 75 osób. Myśląc o jak najwyższym komforcie pobytu naszych gości zadbaliśmy o szczegóły wyposażenia każdego z pokoi. I tak na przykład Apartament VIP Zielony posiada duże, wygodne biurko umożliwiające swobodną pracę z wykorzystaniem komputera. Wszystkie pokoje posiadają telefon, telewizor i internet. Telewizja satelitarna w języku polskim, rosyjskim, angielskim, włoskim i niemieckim. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację. Wielkość łóżek w znacznym stopniu różni się od standardowego wymiaru tych mebli w większości obiektów noclegowych, co zapewnia poczucie komfortu i gwarantuje zdrowy sen.
Hotel mperium posiada ekskluzywne apartamenty dwupoziomowe, wypoczynkowe oraz typu biurowego, doskonale nadające się na różnego rodzaju narady, spotkania jak i odpoczynek po ciężkim dniu pracy.
Wyżywienie
Restauracja IMPERIUM oferuje specjały kuchni polskiej, rosyjskiej i staropolskiej. Specjalnością szefa kuchni są tradycyjne dania kuchni rosyjskiej, które kuszą swoją nazwą, smakiem i niecodziennym sposobem przygotowania. W karcie dań można znaleźć takie smakołyki jak: żarkoje, uchę carską czy przysmak Cara Mikołaja. W sali restauracyjnej jest również okazały drink bar, z szerokim wyborem alkoholi, carskich wódek, win z całego świata, jak również doskonałych kaw. To tutaj nasi barmani specjalnie dla Państwa przygotują najbardziej fantazyjne drinki. Niecodzienna kuchnia i niepowtarzalna atmosfera restauracji Imperium zachęca do odbywania częstych spotkań biznesowych, towarzyskich czy innych przyjęć okolicznościowych.
Wyposażenie
Wszystkie pokoje hotelu Imperium są wyposażone w klimatyzację, telewizor i internet przewodowy oraz bezprzewodowy. Apartamenty posiadają również wannę z jaquzi oraz telewizor w łazienkach. Sala główna - koncertowa to najpiękniejsza i najbardziej okazała sala w Imperium. Może pomieścić do 160 osób przy stolikach. Sala ta jest wymarzonym miejscem do zorganizowania bankietu, wesela, urodzin, imienin czy konferencji. Do dyspozycji gości oddajemy sprzęt audiowizualny z rzutnikiem i dużym ekranem. Sala posiada klimatyzację, najnowszej generacji oświetlenie i nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi. Druga sala "Kryształowa" może pomieścić do 60 osób przy okrągłych stolikach. Wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający, projektor multimedialny z ekranem. Posiada klimatyzację. Sala nadaje się na organizację małych przyjęć weselnych, urodzin, imienin, konferencji i szkoleń.
Wypoczynek
Klub hotelowy proponuje kompleksową organizację wszelkiego rodzaju imprez: firmowych, integracyjnych, jubileuszowych, wieczorów tematycznych, imprez promocyjnych, pokazów mody, wystaw, koncertów kameralnych, recitali. Współpracujemy z profesjonalnymi tancerzami, aktorami, cyrkowcami, wodzirejami i konferansjerami. Dla naszych klientów możemy zorganizować każdą imprezę.
Firmom proponujemy organizację wieczorów o tematyce: rewiowej, cygańskiej, rycerskiej, francuskiej, weneckiej. Spotkanie z bardem, z poezją, ze sztuką (wystawy, aukcje dzieł sztuki), kabaretem. Każda impreza ma swoisty i niepowtarzalny charakter, specjalnie przygotowaną na tę okazję scenografię, stosowną oprawę muzyczną, kuchnię serwującą potrawy odpowiadające klimatowi imprezy i niepowtarzalny klimat towarzyszący gościom od początku do końca.
Infrastruktura konferencyjna
Sala główna - koncertowa to najpiękniejsza i najbardziej okazała sala w Imperium. Może pomieścić do 160 osób przy stolikach. Sala ta jest wymarzonym miejscem do zorganizowania bankietu, wesela, urodzin, imienin czy konferencji. Do dyspozycji gości oddajemy sprzęt audiowizualny z rzutnikiem i dużym ekranem. Sala posiada klimatyzację, najnowszej generacji oświetlenie i nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi. Druga sala "Kryształowa" może pomieścić do 60 osób przy okrągłych stolikach. Wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający, projektor multimedialny z ekranem. Posiada klimatyzację. Sala nadaje się na organizację małych przyjęć weselnych, urodzin, imienin, konferencji i szkoleń.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa - rezerwuj taniej hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Imperium Świlcza k.Rzeszowa już teraz