hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hotel 500 Stryków - najlepsza oferta na hotel Hotel 500 Stryków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hotel 500 Stryków - najlepsza oferta na hotel Hotel 500 Stryków
Lista miast > Hotele StrykówHotel 500 Stryków

Hotel 500

Adres Ul. Warszawska - Smolice 1B, Stryków
Galeria zdjęć
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
Hotel  500 - hotel Stryków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź - Łowicz - Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wsrod turystów miejscowości historyczne - Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów.
Struktura i standard pokoi
Hotel ma 194 miejsca noclegowe w 114 pokojach. W każdym pokoju łazienka, TV Sat i telefon. Kilka pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych - zadbano także o osoby niepalące.
Wyżywienie
W hotelu do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja z ofertą polskiej kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz bogatym menu międzynarodowym, cocktail bar i klub nocny.
Wyposażenie
Po podróży czy męczącym szkoleniu warto zregenerować siły. Do Państwa dyspozycji jest sauna, dwa stoły bilardowe oraz stół do tenisa stołowego. Na okres letni przygotowujemy boisko do siatkówki oraz koszykówki. Zapraszamy także, do korzystania z pobliskiego pola golfowego. Dużą atrakcją jest tor motocrossowy często odwiedzany przez naszych Gości.
Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny parking na ponad 200 samochodów.
Infrastruktura konferencyjna
Do dyspozycji Klientów jest 5 różnej wielkości sal od 70 do 150 m2, a możliwość łączenia niektórych z nich pozwala na osiągnięcie jeszcze większych powierzchni. Sale można także dzielić na mniejsze pomieszczenia, co pozwala na jednoczesne prowadzenie kilku imprez panelowych. Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną. Na życzenie, zapewniamy sprzęt specjalistyczny - systemy do tłumaczeń symultanicznych, rzutniki multimedialne, komputery itp.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hotel 500 Stryków - rezerwuj taniej hotel Hotel 500 Stryków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hotel 500 Stryków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hotel 500 Stryków już teraz