hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki - najlepsza oferta na hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki - najlepsza oferta na hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki
Lista miast > Hotele Stare JabłonkiAnders**** Resort & Spa Stare Jabłonki

Anders**** Resort & Spa

Adres Ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki
Galeria zdjęć
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
Anders**** Resort & Spa - hotel Stare Jabłonki
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Anders położony jest w malowniczej miejscowości Stare Jabłonki, w zachodniej części Mazur, na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Hotel usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały. Stare Jabłonki to miejscowość położona przy drodze krajowej nr 16 z Ostródy do Olsztyna. Dojazd do hotelu samochodem z Warszawy zajmuje 3 godz. (220 km), z Gdańska 2 godz. (130 km). Od Ostródy dzieli nas odległość 8 km, a od Olsztyna 30 km.
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje 120 przytulnymi i eleganckimi pokojami oraz 24 chatami całorocznymi o strukturze: 4 apartamenty, 11 pokoi 1-osobowych, 105 pokoi 2-osobowych, 22 chaty całoroczne 4-osobowe, 2 chaty całoroczne 2-osobowe. Pokoje posiadają: TV satelitarną i kablową, telefon, łazienkę z natryskiem lub wanną, umywalką, WC, suszarką do włosów. Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Restauracja Pałacowa - mieszcząca się w secesyjnym pałacu może pomieścić 280 osób. Przytulna, elegancka i stylowo urządzona, w której goście mogą zasmakować doskonałych dań kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej, ze szczególnym nastawieniem na potrawy z ryb.
Kręgle to atrakcja sportowa, którą bardzo często goście wybierają na spędzenie wieczoru przy odrobinie współzawodnictwa. Pragnienie, które wyzwalają emocje podczas kręgli można ugasić korzystając z Bowling Baru, gdzie goście znajdą wszystkie napoje oraz bogaty wybór różnego rodzaju alkoholi.
W ekskluzywnym i przytulnym wnętrzu klub nocny SOFA zapewnia swoim gościom dobrą zabawę przy muzyce mechanicznej. Eleganckie i wygodne sofy oraz bogaty wybór drinków pozwalają spędzić atrakcyjnie wieczór, odprężyć się po ciężkim dniu szkoleń, a przede wszystkim umilą spędzenie nie tylko deszczowych wieczorów w Hotelu Anders.
Letnia "Karczma Pod Modrzewiem" to miejsce na świeżym powietrzu, z widokiem na jezioro, które proponuje potrawy kuchni regionalnej, potrawy rybne oraz oryginalna włoską pizzę - przez całe wakacje. Specjalnością "Karczmy pod Modrzewiem" są przyrządzane w specjalnej grillo-wędzarni ryby: pstrąg i sielawa.
Wyposażenie
Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży basen o wielkości 16 m x 8 m z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, antyprądu, gejzerów. Obok basenu znajduje się również duża wanna z hydromasażem, również z przeznaczeniem jako brodzik dla najmłodszych osób. Basen z hydromasażami – dla klientów Hotelu Anders i AnderSpa – gratis.
W naszej oazie spokoju znajdziesz:
Tepidarium – które przyjemnie zagrzeje Twoje Ciało, gdzie będziesz mógł oddać się chwili zapomnienia i zrelaksować ciało i umysł. Idealne miejsce do rozgrzania ciała przed korzystaniem z sauny.
Saunę parową – przeznaczona dla osób lubiących wilgotne powietrze. Temperatura 45-65°C, przy wilgotności 40-65%, najbardziej łagodna dla organizmu.
Saunę suchą – przeznaczona dla osób lubiących miejsca gorące i suche. Podczas tego typu kąpieli skóra oczyszcza się. Temperatura 90-110°C, natomiast wilgotność 5-10%, najlepsza dla hartowania organizmu.
Saunę na podczerwień – sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza (40-65°C), gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Z systemu głębokiego wnikania ciepła do organizmu dzięki podczerwieni może korzystać każdy. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, jak to było dotychczas (wcześniej 97% to woda, teraz tylko 80%), ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne.
Świat Mazurskich Saun - dla klientów Hotelu Anders i AnderSpa – gratis.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Anders dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym spełniającym najwyższe wymagania niezbędne dla twórczego wysiłku, umysłowej koncentracji jak i aktywnego wypoczynku.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki - rezerwuj taniej hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Anders**** Resort & Spa Stare Jabłonki już teraz