hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Almarco Środa Wlkp. - najlepsza oferta na hotel Almarco Środa Wlkp.

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Almarco Środa Wlkp. - najlepsza oferta na hotel Almarco Środa Wlkp.
Lista miast > Hotele Środa Wlkp.Almarco Środa Wlkp.

Almarco

Adres Ul. Niedziałkowskiego 17, Środa Wlkp.
Galeria zdjęć
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
Almarco - hotel Środa Wlkp.
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Almarco położony jest w Środzie Wielkopolskiej w centralnej części Wielkopolski, oddalony jest zaledwie 30 km od Poznania. Przez Środę Wlkp. przebiega droga krajowa nr 11 z Poznania do Katowic oraz droga wojewódzka nr 432 Śrem – Września. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że staje się on bardzo dobrą bazą noclegową w biznesie.
Struktura i standard pokoi
Hotel oferuje 100 miejsc noclegowych w 44 pokojach wyposażonych w telewizję kablową, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Specjalnie dobrany ciepły i przytulny wystrój wnętrz zapewnia każdemu warunki do wypoczynku i komfortowej pracy. Wszystkie pokoje posiadają ten sam wysoki standard. Fachowa obsługa zapewni profesjonalną pomoc administracyjną oraz techniczną.
Cena pokoju uwzględnia śniadanie podawane w Hotelowej Restauracji w godzinach 07:00 - 09:00.
Wyżywienie
W hotelu znajduje się klimatyzowana restauracja o powierzchni 120m2 na 90 miejsc. Otwarta jest od godziny 7.00 do 22.00. Restauracja oferuje szeroki wachlarz dań kuchni krajowej oraz wykwintne dania światowe. Uzupełnieniem restauracji jest drink-bar urządzony w oryginalnym stylu angielskim. Jest to przeszklony, pełen zieleni bar, będący idealnym miejscem do popołudniowego i wieczornego relaksu przy dobrej muzyce i oryginalnym drinku lub aromatycznej kawie. Otoczenie zawsze zielonego ogrodu tworzy niepowtarzalną atmosferę w lecie, jak również wtedy, gdy na zewnątrz prószy śnieg. Do dyspozycji gości oddajemy także piękny ogród z oczkiem wodnym, kominkiem i grillem.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Almarco posiada 3 sale konferencyjne na 200, 50 i 36 miejsc, urządzone z myślą o szkoleniach, konferencjach, sympozjach, pokazach itp. Podczas spotkań proponujemy przerwy na kawę lub posiłek.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Almarco Środa Wlkp. - rezerwuj taniej hotel Almarco Środa Wlkp. - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Almarco Środa Wlkp. taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Almarco Środa Wlkp. już teraz