hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot - najlepsza oferta na hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot - najlepsza oferta na hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot
Lista miast > Hotele SopotApartamenty.Sopot.pl Sopot

Apartamenty.Sopot.pl

Adres Ul. Łokietka 49-51, Sopot
Galeria zdjęć
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
Apartamenty.Sopot.pl - hotel Sopot
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do nowo otwartych luksusowych apartamentów w Sopocie. Apartamenty znajdują się w Dolnym Sopocie pomiędzy obszarem toru wyścigów konnych a pasem nadmorskim. Lokalizacja Apartamentów daje gwarancję ciszy i spokoju, a bliskość plaży i morza oraz sąsiedztwo hipodromu sprawia, że już od pierwszych chwil każdy nasz gość wypoczywa wśród piękna natury w bliskim kontakcie z przyrodą.
Struktura i standard pokoi
Z największą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji luksusowe apartamenty zlokalizowane w jednym budynku nowego osiedla Sopocki Parkur. Wspólne umiejscowienie mieszkań stwarza możliwość wygodnego zaplanowania wyjazdów rodzinnych, z przyjaciółmi lub firmowych - zachowując niezbędną intymność grupa jednocześnie pozostaje w bliskim kontakcie. Każdy apartament o powierzchni 49m² przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób i składa się z dwóch pokoi (sypialni i salonu), przedpokoju, łazienki, kuchni oraz tarasu lub balkonu. Wszystkie mieszkania posiadają własny system alarmowy, a na parterze zostały dodatkowo zamontowane żaluzje antywłamaniowe.
Wyposażenie
Ogrodzone, strzeżone i monitorowane osiedle z podziemną halą garażową i cichobieżnymi windami zapewnia komfort i gwarantuje bezpieczeństwo. Oprócz miejsc garażowych, na terenie posesji znajdują się dodatkowe miejsca postojowe. Do Państwa dyspozycji pozostaje również sala fitness wraz z sauną fińską i parową. Najmłodsze dzieci mile i bezpiecznie spędzą czas na placu zabaw umiejscowionym na dziedzińcu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot - rezerwuj taniej hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Apartamenty.Sopot.pl Sopot już teraz