hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Villa Riviera Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Villa Riviera Rzeszów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Villa Riviera Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Villa Riviera Rzeszów
Lista miast > Hotele RzeszówVilla Riviera Rzeszów

Villa Riviera

Adres Al. Sikorskiego 118, Rzeszów
Galeria zdjęć
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
Villa Riviera - hotel Rzeszów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Trzygwiazdkowy Hotel Villa Riviera położony jest przy Alei Generała Sikorskiego w pobliżu południowej obwodnicy Rzeszowa, przy drodze wyjazdowej w kierunku Dynowa (nr 878).
Struktura i standard pokoi
Hotel dysponuje 27 pokojami, w tym: jednoosobowymi i dwuosobowymi,łącznie dla 50 osób. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV i łącze internetowe.
Wyżywienie
Klimatyzowana sala restauracyjna o stylowym wnętrzu znajduje się na parterze hotelu. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz desery. Barek zapewnia różnego rodzaju napoje, napoje alkoholowe oraz drinki.
Wyposażenie
W hotelu znajduje się winda, która ułatwia poruszanie się po obiekcie gościom hotelowym i przede wszystkim osobom niepełnosprawnym. Hotel posiada bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking na kilkadziesiąt samochodów. Przy zachodniej części obiektu znajduje się ogród z oczkiem wodnym i fontanną.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel Villa Riviera oferuje do Państwa dyspozycji cztery niezależne sale konferencyjne o różnej wielkości z możliwością ich połączenia. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają osobne szatnie, WC i parkingi. Wyposażone są w niezbędny sprzęt audio-wizualny oraz inny sprzęt potrzebny do prowadzenia szkoleń i konferencji (projektory, ekrany, tablice, flipchardy, nagłośnienie itp.). Każda sala posiada łącze internetowe i możliwość zaciemnienia. Sale przystosowane są do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Serwisy kawowe, poczęstunki i lunche mogą być przygotowane na sali konferencyjnej lub na innej sali bezpośrednio do niej przyległej.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Villa Riviera Rzeszów - rezerwuj taniej hotel Villa Riviera Rzeszów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Villa Riviera Rzeszów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Villa Riviera Rzeszów już teraz