hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hubertus Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Hubertus Rzeszów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hubertus Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Hubertus Rzeszów
Lista miast > Hotele RzeszówHubertus Rzeszów

Hubertus

Adres Ul. Mickiewicza 5, Rzeszów
Galeria zdjęć
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
Hubertus - hotel Rzeszów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Zapraszamy Państwa do trzygwiazdkowego Hotelu Hubertus. Mieści się on w zabytkowej kamienicy - gruntownie odrestaurowanej i zmodernizowanej - położonej w historycznej części miasta w najbliższym sąsiedztwie Rynku Głównego. Położenie hotelu w centrum miasta jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla podróżujących w sprawach służbowych, jak również dla turystów zwiedzających miasto Rzeszów i jego okolice. Lokalizacja taka zachęca bowiem do odbywania częstych spacerów i odkrywania uroków miasta.
Struktura i standard pokoi
Hotel posiada 13 komfortowo wyposażonych pokoi. Do dyspozycji Gości oddajemy 23 miejsca noclegowe w pokojach jedno -, dwu - i trzyosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest standardowo w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję kablową - RTV, telefon, sejf, stałe łącze internetowe oraz posiada klimatyzację.
Wyposażenie
Bezpłatny parking dla Gości.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi: większą na ok. 60 osób i mniejszą na 14 osób. Sala przystosowana jest do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów. Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego: TV Plazmowy 50", odtwarzacz DVD, magnetowid, wizualizer, mikrofon bezprzewodowy, system nagłaśniający oraz dostęp do internetu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hubertus Rzeszów - rezerwuj taniej hotel Hubertus Rzeszów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hubertus Rzeszów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hubertus Rzeszów już teraz