hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Fryderyk Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Fryderyk Rzeszów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Fryderyk Rzeszów - najlepsza oferta na hotel Fryderyk Rzeszów
Lista miast > Hotele RzeszówFryderyk Rzeszów

Fryderyk

Adres Ul. Szopena 33, Rzeszów
Galeria zdjęć
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
Fryderyk - hotel Rzeszów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Nasz hotel położony jest w samym sercu miasta, vis a vis Filharmonii Rzeszowskiej. W pobliżu znajduje się piękny rzeszowski Rynek z ciekawą trasą podziemną, zabytkowy Pałac Lubomirskich, a także Hala Podpromie. Korzystna lokalizacja pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi punktami miasta. Zapewniamy Państwu transport z mieszczącego się nieopodal dworca, oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego w Jasionce.
Struktura i standard pokoi
Zabytkowa kamienica, w której mieści się hotel Fryderyk została odrestaurowana i przystosowana w taki sposób, aby zapewnić Gościom maksimum wygody. Posiadamy 10 komfortowo wyposażonych pokoi, dzięki czemu możemy stworzyć Państwu miłą, kameralną atmosferę. Nasza recepcja czynna jest całodobowo, w związku z czym w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji naszych Gości.
Wyżywienie
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej, hotelowej Restauracji "LISZT". Odwiedź nas i odkryj bogactwo smaków węgierskiej kuchni i win.
Infrastruktura konferencyjna
Dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną mieszczącą do 20 osób. Przygotowana jest do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, spotkań biznesowych, jak i różnego rodzaju eventów. Sala wyposażona jest w multimedialny sprzęt konferencyjny, m.in. telewizor 3D o wymiarach 56’, bezprzewodowa sieć Wi – Fi, laptop, tablica flipchart itp.
Podczas przerwy w szkoleniach, idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z proponowanego przez nas mini baru. Istnieje też możliwość zamówienia lunchu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Fryderyk Rzeszów - rezerwuj taniej hotel Fryderyk Rzeszów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Fryderyk Rzeszów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Fryderyk Rzeszów już teraz