hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów - najlepsza oferta na hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów - najlepsza oferta na hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów
Lista miast > Hotele RzeszówBRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów

BRISTOL Tradition & Luxury

Adres Ul. Kopernika 12, Rzeszów
Galeria zdjęć
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
BRISTOL Tradition & Luxury - hotel Rzeszów
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie bezpośrednio przy rynku i miejskim ratuszu, unikalne warunki do organizowania konferencji, oraz doskonały serwis i gastronomia, to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięć.
Struktura i standard pokoi
W każdej kategorii pokoi przygotowaliśmy dla Państwa również niespodzianki. Mają Państwo możliwość wyboru np. pokoju dedykowanego specjalnie dla kobiet, charakteryzującego się wyjątkowym designem, REGIONALNEGO, w którym użyto mnóstwo akcentów z Podkarpacia, dla osób niepełnosprawnych, w którym są wszelkie udogodnienia do tego aby pobyt w hotelu był wyjątkowy, a także posiadamy lofty, które zlokalizowane są na najwyższych kondygnacjach z widokiem na stare miasto. O szczegóły proszę pytać w dziale rezerwacji.
Wyżywienie
Restauracja hotelowa „Wesele” to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się na szczególnie atrakcyjną formę gastronomii czyli tzw. kuchnię otwartą. Aby zaspokoić najwybredniejsze gusta nad całością procesu związanego z przygotowaniem nietuzinkowych dań czuwa jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce, który kilka lat swojego doświadczenia zdobył nad morzem. Specjalnością kuchni jest odkrywanie na nowo zapomnianych smaków i aromatów regionalnych. Restauracja zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, skąd rozprzestrzenia się piękny widok na Starówkę Rzeszowa.
Wyposażenie
W hotelu dostępny jest parking podziemny oraz oferta rekreacyjna i SPA.
Wypoczynek
Zapraszamy do gabinetu masażu w hotelu Bristol Tradition & Luxury.
Infrastruktura konferencyjna
BRISTOL Tradition & Luxury oferuje unikalną w Rzeszowie powierzchnię na konferencje i szkolenia. Główna sala konferencyjna mieści do 700 uczestników konferencji i oferuje 2 poziomy widowni. Posiada nowoczesne zaplecze i system audio-video, umożliwiający organizację nawet najbardziej wymagających eventów, w tym także koncertów i spektakli teatralnych, pokazów mody i innych. Winda towarowa mieszcząca samochód umożliwia organizację pokazów w warunkach komfortowych dla jego organizatorów. Dwupoziomowa sala główna to także doskonałe miejsce do organizacji bankietów lub imprez weselnych o niepowtarzalnym prestiżowym charakterze. Hotel oferuje także mniejsze sale konferencyjne i szkoleniowe oraz boardroom. Organizując konferencje u nas macie Państwo pewność, iż wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie!
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów - rezerwuj taniej hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel BRISTOL Tradition & Luxury Rzeszów już teraz