hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa - najlepsza oferta na hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa - najlepsza oferta na hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa
Lista miast > Hotele Rudna Mała k. RzeszowaCztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa

Cztery Pory Roku

Adres Miejscowość Rudna Mała 35, Rudna Mała k. Rzeszowa
Galeria zdjęć
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
Cztery Pory Roku - hotel Rudna Mała k. Rzeszowa
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Cztery Pory Roku *** położony jest 8 kilometrów od Rzeszowa, przy drodze Krajowej Rzeszów - Warszawa, nieopodal zjazdu z Autostrady A4, 5 minut drogi od Portu Lotniczego w Jasionce oraz w Strefie Ekonomicznej Rogoźnica, co zapewnia wszystkim klientom znakomitą bazę biznesową przy doskonałych możliwościach dojazdu.

Hotel znajduje się w otoczeniu lasów dzięki temu panuje tu swoisty mikroklimat. Nieopodal znajduje się klub jeździecki, który stwarza wyśmienite warunki do nauki jazdy konnej, organizacji ognisk oraz spacerów i rajdów po terenie zaprzęgiem i w siodle, a w zimie kuligi po malowniczej okolicy.
Struktura i standard pokoi
By zapewnic komfort i prywatnośc gościom podróżującym zarówno w celach służbowych jak i turystycznych dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy pokój miał swój niepowtarzalny charakter, podkreślony indywidualną aranżacją wnętrz.
Wyżywienie
Restauracja wita delikatnym aromatem ziół i przypraw unoszącym się w powietrzu. Przyprawy hodowane są w specjalnie przygotowanej do tego celu oranżerii znajdującej się w ogrodzie hotelu. Z ich udziałem kulinarne specjały komponowane są z wielką starannością. Spróbujesz wielu pysznych potraw, przyrządzanych zgodnie z porami roku i dostępnością świeżych jarzyn, owoców, ziół, ryb i wysokiej jakości mięsa. Restauracja przygotowana jest na organizację różnego rodzaju bankietów, przyjęć weselnych jak i okolicznościowych, cateringów a także imprez plenerowych.
Wyposażenie
Do dyspozycji Państwa oddajemy 45 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych, natomiast dla gości bardziej wymagających apartament i półapartament. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję satelitarną, telefon i jakże ważny w tych czasach dostęp do internetu.
Infrastruktura konferencyjna
W oddaleniu od zgiełku miasta znajdziesz spokojne miejsce sprzyjające prowadzeniu konferencji, szkoleń, warsztatów oraz negocjacji biznesowych. Odpowiedni wystrój sal, wygodne krzesła, klimatyzacja, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu, sprawią, że obowiązki zawodowe będą tylko przyjemnością.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa - rezerwuj taniej hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Cztery Pory Roku Rudna Mała k. Rzeszowa już teraz