hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dobosz Police - najlepsza oferta na hotel Dobosz Police

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dobosz Police - najlepsza oferta na hotel Dobosz Police
Lista miast > Hotele PoliceDobosz Police

Dobosz

Adres Ul. Wróblewskiego 1 , Police
Galeria zdjęć
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
Dobosz - hotel Police
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Dobosz *** znajduje się w centrum Polic (14 km od Szczecina). Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń jak i imprez okolicznościowych, które organizujemy przez cały rok.
Struktura i standard pokoi
Hotel Dobosz *** oddaje pięćset miejsc noclegowych w 236 pokojach jedno-, dwu- i trzy- osobowych oraz 6 luksusowych apartamentów. Każdy pokój wyposażony jest w TV SAT, telefon oraz bezpłatny dostęp do łącza internetowego.
Wyżywienie
Restauracja Hotelu Dobosz urzeka miłą, ciepłą atmosferą oraz profesjonalną obsługą. Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa, co sprawia, że jest to doskonały lokal na business lunch oraz kolację.
Wyposażenie
W recepcji hotelowej jest do dyspozycji sejf oraz przechowalnia bagażu.
Infrastruktura konferencyjna
W kompleksie hotelowym znajduje się pięć sal, które są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnieniowy. Wszystkie sale w Hotelu są wielofunkcyjne. Można organizować tu nie tylko spotkania biznesowe i konferencje, ale również szkolenia dla mniejszej liczby uczestników. Aby szkolenie przebiegało sprawnie i skutecznie wymagane jest przeprowadzenie go w kilku mniejszych salach. W bezpośrednim sąsiedztwie sal konferencyjnych znajduje się Restauracja&Bar, który pozwala uczestnikom na przerwę przy filiżance kawy a także wyśmienitym deserze.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dobosz Police - rezerwuj taniej hotel Dobosz Police - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dobosz Police taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dobosz Police już teraz