hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel U Joanny Piaseczno - najlepsza oferta na hotel U Joanny Piaseczno

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel U Joanny Piaseczno - najlepsza oferta na hotel U Joanny Piaseczno
Lista miast > Hotele PiasecznoU Joanny Piaseczno

U Joanny

Adres Ul. Czajewicza 30, Piaseczno
Galeria zdjęć
U Joanny - hotel Piaseczno
U Joanny - hotel Piaseczno
U Joanny - hotel Piaseczno
U Joanny - hotel Piaseczno
U Joanny - hotel Piaseczno
U Joanny - hotel Piaseczno
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Obiekt hotelarski "U Joanny" znajduje się tuż przy samym centrum Piaseczna, 15 km od centrum Warszawy oraz 10 km od lotniska w kierunku południowym (od ulicy Puławskiej). Dojazd samochodem do centrum stolicy zajmuje około 30 minut.
Struktura i standard pokoi
Naszym gościom oferujemy przytulme pokoje z łazienkami, TV-Sat, bezprzewodowym dostępem do internetu z możliwością zakwaterowania na 1 noc jak i na dłuższy pobyt.
Wyżywienie
Zapraszamy na zestawy lunchowe w godzinach 12.00 - 15.00 w cenie 14 zł oraz domowe pierogi, placki ziemniaczane, naleśniki i inne dania. Proponujemy możliwość rezerwacji stolików i nieodpłatnego dowozu zamówień o wartości powyżej 50 zł do Państwa biura, domu lub mieszkania.
Zapraszamy do Drink Baru czynnego do godziny 22.00. Proponujemy wyśmienitą włoską kawę, degustację tradycyjnych i nowoczesnych drinków oraz przekąski gorące przy relaksującej muzyce i miłej atmosferze.
Wypoczynek
Usytuowanie w okolicach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, przy zielonym szlaku rowerowym prowadzącym do Rezerwatu Uroczysko Stephana, czyni go idealną bazą dla weekendowych oraz wakacyjnych wycieczek pieszych i rowerowych.
Infrastruktura konferencyjna
Do organizacji spotkań biznesowych, spotkań rekrutacyjnych, negocjacji czy prezentacji produktów, możecie Państwo skorzystać z sal konferencyjnych mieszczących do 45 osób, z rezerwacjami dobowymi lub godzinowymi, z możliwością pełnej obsługi cateringowej.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel U Joanny Piaseczno - rezerwuj taniej hotel U Joanny Piaseczno - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel U Joanny Piaseczno taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel U Joanny Piaseczno już teraz