hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Piemont Pabianice - najlepsza oferta na hotel Piemont Pabianice

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Piemont Pabianice - najlepsza oferta na hotel Piemont Pabianice
Lista miast > Hotele PabianicePiemont Pabianice

Piemont

Adres Ul. Jana Kilińskiego 25, Pabianice
Galeria zdjęć
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
Piemont - hotel Pabianice
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Witamy Państwa w Hotelu "Piemont" położonym w centrum Pabianic (Łódź centrum - 16 km).
Struktura i standard pokoi
Dysponujemy 53 miejscami noclegowymi, które są usytuowane głównie w pokojach i 1-osobowych i 2-osobowych. Posiadamy również pokój 3-osobowy oraz 4-osobowy.
Mamy nadzieję, że trzygwiazdkowy standard, profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia pozwoli Państwu na zadowolenie z wyboru naszego hotelu na miejsce swego pobytu.
Wyżywienie
Restauracja "Piemont" znana jest z bardzo dobrej kuchni i obsługi. U nas skosztujecie Państwo tradycyjnych i wykwintnych dań kuchni polskiej i nie tylko, a na deser domowych ciast własnej produkcji. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami. W restauracji na parterze miłośnicy żywej muzyki mogą przyjemnie spędzić wieczór przy dźwiękach fortepianu. Na I piętrze znajdują się dwie sale bankietowe: kominkowa i taneczna.
Wyposażenie
Pokoje wyposażone są w łazienkę z natryskiem lub wanną, TV-SAT, radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu w pokojach. Czterokondygnacyjny budynek hotelowy ma windę. Sejf do dyspozycji gości znajduje się w recepcji. Nasi goście korzystają z bezpłatnego, monitorowanego parkingu. W wolnym czasie zapraszamy do skorzystania z sauny oraz sali bilardowej. W bliskim sąsiedztwie hotelu (400 m) znajdują się kryte korty tenisowe i basen.
Infrastruktura konferencyjna
Zapraszamy Państwa do organizacji konferencji, prezentacji i szkoleń. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami wielofunkcyjnymi, każda o powierzchni 100 m2 . Z jednej z sal istnieje możliwość wyjścia na taras (pow. 80 m2) gdzie znajduje się letni ogródek. Układ sal umożliwia ich dowolną aranżację - układ kinowy do 100 osób - układ konferencyjny do 60 osób. Sale konferencyjne posiadają nagłośnienie oraz w zależności od Państwa potrzeb, wyposażone są w telewizor, magnetowid, flipchart, rzutnik folii oraz projektor multimedialny.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Piemont Pabianice - rezerwuj taniej hotel Piemont Pabianice - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Piemont Pabianice taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Piemont Pabianice już teraz