hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Wileński Olsztyn - najlepsza oferta na hotel Wileński Olsztyn

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Wileński Olsztyn - najlepsza oferta na hotel Wileński Olsztyn
Lista miast > Hotele OlsztynWileński Olsztyn

Wileński

Adres Ul. Ryszarda Knosały 5, Olsztyn
Galeria zdjęć
Wileński - hotel Olsztyn
Wileński - hotel Olsztyn
Wileński - hotel Olsztyn
Wileński - hotel Olsztyn
Wileński - hotel Olsztyn
Wileński - hotel Olsztyn
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Wileński położony jest w centrum jednego z najpiękniejszych miast Warmii, bliskość urokliwej Starówki sprawia, że widoki z pokoi hotelowych są niepowtarzalne. Bryła budynku została pięknie odrestaurowana, jej architektura przykuwa uwagę dopracowaniem szczegółów, a neoklasycystyczna fasada, sprawia, że nietrudno o wrażenie jakby „Hotel Wileński” stał w tym miejscu od zawsze. Dewizą Hotelu jest świadczenie usług w najwyższym standardzie. Tutaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji, dlatego też z przeszłości zaczerpnęliśmy to co najcenniejsze: klimat wnętrz, artystyczny wystrój, a także rodzinną atmosferę. Nazwa Hotelu również nie jest przypadkowa, z tradycji wileńskich hołubimy kresowy smak i aromat, a także otwartość i życzliwość.
Struktura i standard pokoi
Dla naszych Gości przygotowaliśmy 27 starannie zaaranżowanych i ekskluzywnie wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych w tym pokój o podwyższonym standardzie, w naszej ofercie znajdziecie Państwo także wygodny apartament wileński oraz pokój dla osoby niepełnosprawnej. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka, stworzyliśmy zatem Państwu możliwość komfortowego wypoczynku, a także jeśli zajdzie taka, potrzeba efektywnej pracy.

We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
Wyżywienie
Witaj w aromatycznej przystani Hotelu Wileńskiego. Zabierzemy Cię w podróż doznań kulinarnych jakich do tej pory nie doświadczyłeś. Tutaj odnajdziesz świat fascynujących smaków i aromatów oraz krainę potraw o zapachu pór roku kuszących bogactwem barw.
Wyposażenie
W tradycyjnie urządzone wnętrza pokoi dyskretnie wkomponowaliśmy nowoczesne urządzenia takie jak: klimatyzacja, telewizor plazmowy, telefon, bezprzewodowa sieć internetowa, minibar, sejf W luksusowych łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa z natryskiem, umywalka, suszarka oraz galanteria hotelowa.
Wypoczynek
Aby zaspokoić wymagających Gości nasze SPA oparte jest na wysokiej klasy profesjonalistach pracujących z pasją oraz kosmetykach wiodącej firmy Thalgo. Stosowane przez masażystów techniki zapewniają doskonały relaks i wypoczynek.
Naszym celem jest by każdy Gość poczuł pełną satysfakcję i zadowolenie, dlatego bez pośpiechu pośród pachnących świec i przy filiżance aromatycznej herbaty celebrujemy każdą chwilę.
Infrastruktura konferencyjna
W ofercie mamy salę konferencyjną mogącą pomieścić 155 osób w ustawieniu kinowym oraz mniejszą salę mieszczącą 25 osób, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe pomieszczenia. Posiadamy także pełne wyposażenie multimedialne.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Wileński Olsztyn - rezerwuj taniej hotel Wileński Olsztyn - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Wileński Olsztyn taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Wileński Olsztyn już teraz