hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Amber Oleśnica - najlepsza oferta na hotel Amber Oleśnica

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Amber Oleśnica - najlepsza oferta na hotel Amber Oleśnica
Lista miast > Hotele OleśnicaAmber Oleśnica

Amber

Adres Miejscowość Cieśle 47, Oleśnica
Galeria zdjęć
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
Amber - hotel Oleśnica
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Amber usytuowany jest nieopodal Krajowej Drogi nr 8 w miejscowości Cieśle 5km od miasta Oleśnica i 20 km od Wrocławia (kierunek na Warszawę).

Hotel Amber jest to miejsce o ciepłym klimacie wnętrz gwarantujące wysoki standard usług. Starannie zaprojektowane wnętrza tworzą miejsce doskonałe do pracy i wypoczynku. Hotel Amber to połączenie elegancji i funkcjonalności. Położony jest z dala od miasta, gwarantując przy tym ciszę i spokój. Hotel Amber to idealne miejsce na wypoczynek.
Struktura i standard pokoi
Hotel Amber w swojej ofercie posiada obecnie 30 pokoi. W ofercie znajdują się pokoje jednoosobowe i dwuosobowe. Każdy pokój zaprojektowany jest w sposób funkcjonalny i gwarantuje wysoki komfort. Dodatkowymi udogodnieniami, które kryję w sobie hotel Amber to dostęp do bezprzewodowego internetu oraz przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Restauracja Amber to nie tylko miejsce urzekające swoim stylem, nietypowym wnętrzem i klasą, jest to miejsce , w którym można spotkać się z profesjonalną obsługa. Poprzez swój profesjonalizm usług Restauracja Amber jest miejscem do którego z chęcią się powraca. W Restauracji Amber, można znaleźć dania kuchni włoskiej jak i dania kuchni polskiej. Serwowane w niej dania oparte są na własnych pomysłach i doświadczeniach.
Hotel Amber posiada dwie sale weselne. Pierwszą salą jest sala bankietowa mieszcząca do 180 osób. Drugą salą, mniejszą jest sala restauracyjna. Sala restauracyjna przystosowana jest maksymalnie do 100 osób.
Wyposażenie
Posiadamy bezpłatny parking hotelowy, system kamer, salę bilardową z pełnym wyposażeniem hi-fi ,która w razie potrzeby może służyć jako dodatkowa sala na konferencje na 16 osób.
Cały obiekt jest położony na 3 hektarowej działce na której dodatkowo znajdują się wigwamy na 200 osób.
W fazie końcowej znajduje się rozbudowa o spa i jacuzzi, jak również sala odnowy biologicznej - okres zamknięcia inwestycji to koniec marca tego roku.
Infrastruktura konferencyjna
W Hotelu Amber znajduję się również centrum konferencyjne, zajmujace się kompleksową obsługą szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddana jest klimatyzowana sala konferencyjna mogaca pomieścić do 300 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Amber Oleśnica - rezerwuj taniej hotel Amber Oleśnica - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Amber Oleśnica taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Amber Oleśnica już teraz