hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Krak Myślenice - najlepsza oferta na hotel Krak Myślenice

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Krak Myślenice - najlepsza oferta na hotel Krak Myślenice
Lista miast > Hotele MyśleniceKrak Myślenice

Krak

Adres Ul. Szkolna 2, Myślenice
Galeria zdjęć
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
Krak - hotel Myślenice
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
***Hotel Krak – to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, kiedy załatwiasz interesy w Myślenicach lub w okolicznych miastach (Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Skawina...,) Jesteś na tyle blisko (ok. 15 min) Krakowa i jego atrakcji (rynek, Wawel, inne zabytki... centra handlowe...), że dojazd drogą dwupasmową nie stanowi problemu..., a zarazem na tyle daleko (30 km), że klimat jest już inny, z dala od miejskiego zaduchu i zgiełku.
Myślenice to miasto na trasie Kraków - Zakopane (stolica polskich Tatr), pomiędzy Wieliczką (kopalnia soli), a Kalwarią Zebrzydowską (Klasztor - Światowe Dziedzictwo Kultury UNESCO.
Same Myślenice malowniczo położone nad rzeką "Rabą", to rekreacyjna baza dla miasta Krakowa. Dzielnica "Zarabie", gdzie vis a vis nowej hali widowiskowo sportowej usytuowany jest ***Hotel Krak, oferuje zarówno aktywne formy wypoczynku, jak również spokój i ciszę okolicznych lasów.
Struktura i standard pokoi
***Hotel Krak – to wysoki standard za korzystną cenę... Jest to nowy, proekologiczny, w pełni wyposażony obiekt, gdzie panuje rodzinna atmosfera.
W pokoju znajdziesz od ręczników, suszarki do włosów przez szczoteczkę do zębów z zapasem pasty, golarkę z kremem po igielnik i czyścik do butów, pantofle. W każdym pokoju oprócz łazienki, znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, napojami zimnymi i gorącymi, telewizja satelitarna, monitoring (każdy w pokoju ma podgląd np. na parking), Internet sieciowy i WI-FI, łącznie z udostępnianiem dla gości laptopów w cenie.
Dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych są wyposażone w odpowiedni profesjonalny sprzęt, a z parkingu przez recepcję i holl, do pokoju i łazienki wiedziesz wózkiem, bez pokonywania stopni!!!
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.
Wyposażenie
Cały budynek (zarówno pokoje jak i pomieszczenia ogólnie dostępne) jest klimatyzowany, ogrzewany hybrydowym układem pompy ciepła i kominkiem, co stwarza zdrowe i komfortowe warunki wypoczynku i snu.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Krak Myślenice - rezerwuj taniej hotel Krak Myślenice - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Krak Myślenice taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Krak Myślenice już teraz