hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Hotel Masuria Łukta - najlepsza oferta na hotel Hotel Masuria Łukta

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Hotel Masuria Łukta - najlepsza oferta na hotel Hotel Masuria Łukta
Lista miast > Hotele ŁuktaHotel Masuria Łukta

Hotel Masuria

Adres Miejscowość Worliny 33, Łukta
Galeria zdjęć
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
Hotel Masuria - hotel Łukta
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Stylowy hotel Masuria położony jest w urokliwym miejscu, wśród lasów, bezpośrednio nad jeziorem. Hotel Masuria położony jest na trasie nr 16 Ostróda - Olsztyn. Dojazd do hotelu samochodem z Warszawy zajmuje 3 godz. (198 km), z Gdańska 2 godz. (130 km). Od Ostródy dzieli nas odległość 16 km, od Olsztyna 25 km.
Struktura i standard pokoi
Hotel Masuria posiada 65 przestronnych, elegancko urządzonych pokoi. Do Państwa dyspozycji oddajemy 57 pokoi dwuosobowych, 3 pokoje superior i 5 apartamentów, które składają się z części sypialnej, salonu wypoczynkowego z sofą oraz kominkiem. Pokoje wyposażone są w: telewizję satelitarną, telefon, stałe łącze internetowe, minibar oraz sejf. W każdym pokoju jest możliwość podłączenia do internetu. Hotel posiada także pokoje przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Wyżywienie
Przestronna Restauracja z kameralnym tarasem z którego widok rozciąga się na malownicze krajobrazy pomieści 120 gości. Nasze dania to esencja kuchni tradycyjnej, łącząca smakowe i ekologiczne walory lokalnych produktów z motywami współczesnymi zaczerpniętymi ze stołów świata.
Wyposażenie
Zapraszamy do korzystania z oferty naszych gabinetów kosmetycznych i relaksujących masaży. Dla chętnych oferujemy możliwość opalania się w solarium. Zapraszamy do Klubu Nocnego, kręgielni lub na bilard. W sezonie letnim proponujemy grę w tenisa ziemnego, piłkę plażową , posiadamy kajaki, łódki i rowery wodne oraz bezpośredni dostęp do jeziora. Wypożyczalnia rowerów trackingowych umożliwia zwiedzenie w każdej chwili okolicznych szlaków rowerowych.
Na życzenie gości organizujemy kompleksowe imprezy integracyjne, outdoorowe i wieczory tematyczne. W odległości 16km znajduje się pole golfowe, a 4km od hotelu - stadnina koni.
Infrastruktura konferencyjna
Centrum Konferencyjne Hotelu Masuria to połączenie nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą. Dysponujemy 4 salami z czego największa pomieści 200 osób w układzie teatralnym. Wyposażenie standardowe: ekran, flipchart, nagłośnienie, materiały do sporządzania notatek, internet, klimatyzacja.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Hotel Masuria Łukta - rezerwuj taniej hotel Hotel Masuria Łukta - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Hotel Masuria Łukta taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Hotel Masuria Łukta już teraz