hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź - najlepsza oferta na hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź - najlepsza oferta na hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź
Lista miast > Hotele ŁódźStare Kino - Cinema Hotel Łódź

Stare Kino - Cinema Hotel

Adres Ul. Piotrkowska 120, Łódź
Galeria zdjęć
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
Stare Kino - Cinema Hotel - hotel Łódź
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Przy Piotrkowskiej 120 w Łodzi w 1899 roku, bracia Władysław i Antoni Krzemińscy otworzyli pierwsze, stałe kino na ziemiach polskich – „Gabinet Iluzji”. Było to drugie kino na świecie, zaraz po braciach Lumiere we Francji. Na cześć tego wydarzenia powstał nasz kameralny hotel, który opowiada i przybliża historię kinematografii. Stare Kino Cinema Residence w ścisłym centrum Łodzi stał się filmowym sercem miasta, gdzie odbywają się liczne spotkania, szkolenia, wystawy, wernisaże czy seanse filmowe.
Struktura i standard pokoi
Rezydencja Stare Kino oferuje wynajem 42 stylowych apartamentów z aneksami kuchennymi, o powierzchni od 23 do 45 m2. Inspiracją dla aranżacji wnętrz wszystkich apartamentów były filmy o łódzkich korzeniach – w całości, bądź w części nakręcone w Łodzi, a także filmy z motywami kina światowego, takimi jak "Ojciec Chrzestny", "Titanic" czy "Deszczowa Piosenka". Każdy apartament ma niepowtarzalny charakter, każdy to osobna inspiracja i filmowa opowieść.
Wyżywienie
Filmowa restauracja a’la carte prowadzona przez francuskiego Szefa Kuchni Antoine Lopeza znajduje się na parterze hotelu Stare Kino w Łodzi. Zaaranżowana jest w fabrykanckim stylu z elementami dekoracji filmowej, posiada także otwartą kuchnię, dzięki której Goście mogą przyglądać się pracy kucharzy. Sercem restauracji ze wspaniałościami z całego świata jest Sala Galeria z otwartą kuchnią. W tej sali serwujemy potrawy z różnych zakątków - u nas możecie skosztować smaków kuchni m.in. japońskiej, francuskiej, belgijskiej, włoskiej, ale także łódzkiej kuchni regionalnej. Zapraszamy Was w piękną podróż po świecie smaków!
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź - rezerwuj taniej hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Stare Kino - Cinema Hotel Łódź już teraz