hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Novotel Łódź Centrum Łódź - najlepsza oferta na hotel Novotel Łódź Centrum Łódź

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Novotel Łódź Centrum Łódź - najlepsza oferta na hotel Novotel Łódź Centrum Łódź
Lista miast > Hotele ŁódźNovotel Łódź Centrum Łódź

Novotel Łódź Centrum

Adres Al. Piłsudskiego 11A, Łódź
Galeria zdjęć
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
Novotel Łódź Centrum - hotel Łódź
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Novotel Łódź Centrum to 4-gwiazdkowy obiekt Nowej Generacji, zlokalizowany w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta i 1 km od dwóch największych dworców kolejowych. W odległości 200m znajduje się słynna ulica Piotrkowska pełna sklepów, restauracji oraz kafejek.
Struktura i standard pokoi
Pokoje nowej generacji to przykład zastosowania najnowszych trendów w wystroju wnętrz, połączenie nowoczesnego designu i nowatorskich rozwiązań z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Wyposażone są w zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, mini bar oraz sejf. W każdym pokoju znajduje się także miejsce do pracy oraz sofa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, dysponują przestronną łazienką z prysznicem lub wanną.
Wyżywienie
W hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie. W klimatyzowanej restauracji w hotelu Novotel serwowane są potrawy kuchni międzynarodowej. W hotelu jest również dostępny bar.
Wyposażenie
W pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji gości jest fitness In Balance by Novotel oraz wypożyczalnia rowerów. Personel recepcji jest do dyspozycji Gości przez całą dobę. Dla gości dostępny jest płatny parking usytuowany pod budynkiem.
Infrastruktura konferencyjna
Hotel dysponuje 8 bardzo nowoczesnymi salami konferencyjnymi o metrażu od 22 do 162 m2, mieszczącymi nawet 200 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Novotel Łódź Centrum Łódź - rezerwuj taniej hotel Novotel Łódź Centrum Łódź - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Novotel Łódź Centrum Łódź taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Novotel Łódź Centrum Łódź już teraz