hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Ibis Łódź Centrum Łódź - najlepsza oferta na hotel Ibis Łódź Centrum Łódź

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Ibis Łódź Centrum Łódź - najlepsza oferta na hotel Ibis Łódź Centrum Łódź
Lista miast > Hotele ŁódźIbis Łódź Centrum Łódź

Ibis Łódź Centrum

Adres Al. Piłsudskiego 11, Łódź
Galeria zdjęć
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
Ibis Łódź Centrum - hotel Łódź
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Ibis Łódź Centrum położony jest w samym centrum miasta, zaledwie 100 m od najważniejszej ulicy - Piotrkowskiej. Jego lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do lotniska (ok. 7 km), dworca kolejowego (ok. 2,5 km), a także łatwy wyjazd na trasy wylotowe. Stąd spacerem dojdziemy do Manufaktury i szybko dotrzemy do najważniejszych zabytków oraz ośrodków biznesowych. Hotel zlokalizowany jest w przestrzeni jednego z największych kompleksów rekreacyjnych w mieście, w sąsiedztwie licznych restauracji i sal Multikina
Struktura i standard pokoi
W nowoczesnym budynku o oryginalnej architekturze, z charakterystycznym przeszklonym lobby i tarasowymi korytarzami, znajduje się 208 wygodnych pokoi. Aż 5 z nich dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie są klimatyzowane i ergonomicznie umeblowane, wyposażone w telewizory LCD z dostępem do TV sat oraz Internetu Wi–Fi.
Wyżywienie
Restauracja „L’Estaminet” jest znana w całej Łodzi z wybornej kuchni europejskiej, a zwłaszcza dań francuskich. Co tydzień menu się zmienia i wzbogaca o nowe, ciekawe propozycje Szefa Kuchni. Goście doceniają klimat francuskiego bistro pod szklanym dachem oraz wysoką jakość potraw. Bar to miejsce spotkań przy kawie i herbacie, apetycznych przekąskach oraz drinkach serwowanych przez barman.
Wyposażenie
Hotel chętnie wita podróżnych z dziećmi. Na życzenie w pokoju może być umieszczona dostawka dla dziecka do 12 lat, bądź łóżeczko. W ofercie są również pokoje przejściowe, które podczas rodzinnych pobytów można łączyć w pary – wtedy rodziny z dziećmi dysponują jeszcze większa powierzchnią. Dodatkowo Hotel oferuje: suszarka w każdym pokoju, żelazko w recepcji, skrytki depozytowe w recepcji, kryty parking, bezpłatny internet (Wifi).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Ibis Łódź Centrum Łódź - rezerwuj taniej hotel Ibis Łódź Centrum Łódź - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Ibis Łódź Centrum Łódź taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Ibis Łódź Centrum Łódź już teraz