hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Boutique Hotel's III Łódź - najlepsza oferta na hotel Boutique Hotel's III Łódź

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Boutique Hotel's III Łódź - najlepsza oferta na hotel Boutique Hotel's III Łódź
Lista miast > Hotele ŁódźBoutique Hotel's III Łódź
inne

Boutique Hotel's III

Adres Al. Piłsudskiego 10/14, Łódź
Galeria zdjęć
Boutique Hotel's III - hotel Łódź
Boutique Hotel's III - hotel Łódź
Boutique Hotel's III - hotel Łódź
Boutique Hotel's III - hotel Łódź
Boutique Hotel's III - hotel Łódź
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Boutique Hotel's III położony jest w ścisłym centrum Łodzi, róg Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza na przeciw Kina Silver Screen, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Marszałkowskiego. Obiekt znajduje sie w budynku dawnego DH Juventus/Hermes.
Pomimo remontu Al. Piłsudskiego do obiektu dojechać można bez problemu kierując się na ul. Roosevelta. Skręcając za budynkiem banku PKO, a przed kamienicą z numerem 17. Pierwsza brama wjazdowa po lewej stronie, w odległości 10 m od ulicy Sienkiewicza. Parking jest w całości zadaszony.
Struktura i standard pokoi
Boutique Hotel's III oddaje do dyspozycji gości 66 nowocześnie i funkcjonalnie urządzonych pokoi, w których znajdują się przestronna łazienka, gustownie dobrane meble hotelowe, wygodne łóżko, TV LCD 32", TV satelitarna, bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Wyposażenie
Na terenie naszego obiektu znajduje się podziemny, monitorowany, parking dla gości hotelowych oraz 24-godzinny monitoring wewnętrzny i zewnętrzny całego kompleksu.
Infrastruktura konferencyjna
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 2 kameralne sale konferencyjne na 12 osób każda oraz salę konferencyjną mogącą pomieścić nawet do 80 osób.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Boutique Hotel's III Łódź - rezerwuj taniej hotel Boutique Hotel's III Łódź - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Boutique Hotel's III Łódź taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Boutique Hotel's III Łódź już teraz