hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Columna Medica Łask - najlepsza oferta na hotel Columna Medica Łask

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Columna Medica Łask - najlepsza oferta na hotel Columna Medica Łask
Lista miast > Hotele ŁaskColumna Medica Łask

Columna Medica

Adres Ul. Wakacyjna 8, Łask
Galeria zdjęć
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
Columna Medica - hotel Łask
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Otoczenie lasu sosnowego, 500 metrów od Grabi, jednej z najczystszych rzek w Polsce, połączenie klimatu morskiego i kontynentalnego sprawiają, że w COLUMNA MEDICA odnajdziecie Państwo bardzo korzystne warunki do powrotu do zdrowia i wypoczynku. Miejscowość Łask (Kolumna), w której położona jest nasza Klinika, przez wiele lat pełniła rolę wypoczynkową i sanatoryjną. Nasz Ośrodek znajduje się w Uroczysku Pałusznica, miejscu badań prowadzonych przez Uniwersytet Łódzki.
Struktura i standard pokoi
Pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf mogący pomieścić laptop, radiobudzik ze stacją dokującą dla iPoda/iPhone'a, zestaw do przygotowania kawy i herbaty.
Wyżywienie
Śniadanie wliczone w cenę pokoju.
Wyposażenie
Każdy pokój wyposażony jest w instalację przyzywową. W ofercie TV dostępne są kanały Premium (CNN, CNBC, BBC World). W łazience znajduje się suszarka, podgrzewacz do ręczników, szlafrok i kapcie. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy, bezpłatny Internet. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
W cenę noclegu wliczona jest możliwość korzystania z sali treningowej. Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9.00–21.00, niedziela: 9.00-18.00.
Infrastruktura konferencyjna
COLUMNA MEDICA jest wymarzonym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, pokazy, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca gwarantuje powodzenie każdego spotkania. Organizatorom konferencji i imprez firmowych zapewniamy klimatyzowaną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną na 100 osób, z bogatym zapleczem technicznym i multimedialnym oraz dziennym światłem. Gwarantujemy komfortowe warunki i niekrępującą atmosferę.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Columna Medica Łask - rezerwuj taniej hotel Columna Medica Łask - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Columna Medica Łask taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Columna Medica Łask już teraz