hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Pergamin Apartments Kraków - najlepsza oferta na hotel Pergamin Apartments Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Pergamin Apartments Kraków - najlepsza oferta na hotel Pergamin Apartments Kraków
Lista miast > Hotele KrakówPergamin Apartments Kraków

Pergamin Apartments

Adres Ul. Bracka 3-5, Kraków
Galeria zdjęć
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
Pergamin Apartments - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Pergamin Apartments to siedem nowoczesnych, bogato wyposażonych apartamentów, każdy z osobną łazienką, mieszczących się w jednej z uroczych kamienic na słynnej ulicy Brackiej, w odległości zaledwie około 50 metrów od Rynku Głównego w Krakowie.
Struktura i standard pokoi
Piękne wykończenie, komfort połączony z niewygórowaną ceną oraz niepowtarzalny klimat Starego Krakowa sprawią, iż pobyt w naszych apartamentach będzie dla Państwa wyjątkowym przeżyciem i miłym wspomnieniem. Gwarantujemy miły nocleg i gościnne przyjęcie oraz wszelką potrzebną pomoc. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z całością naszej oferty.
Wyposażenie
pokój dwuosobowy:
Pokój dwuosobowy jest wyposażony w dwa osobne łóżka. Posiada łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami. Dodatkowo jest wyposażony w komody, szafę, klimatyzację, telewizor, Internet bezprzewodowy oraz czajnik elektryczny i filiżanki.

Pokój trzyosobowy:
Pokój trzyosobowy z antresolą jest wyposażony w trzy osobne łóżka. Posiada łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami. Dodatkowo jest wyposażony w komody, szafę, klimatyzację, telewizor, Internet bezprzewodowy oraz czajnik elektryczny i filiżanki.

pokój czteroosobowy:
Pokój czteroosobowy z antresolą jest wyposażony w cztery osobne łóżka. Posiada łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami. Dodatkowo jest wyposażony w komody, szafę, klimatyzację, telewizor, Internet bezprzewodowy oraz czajnik elektryczny i filiżanki.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Pergamin Apartments Kraków - rezerwuj taniej hotel Pergamin Apartments Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Pergamin Apartments Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Pergamin Apartments Kraków już teraz