hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Miodosytnia Kraków - najlepsza oferta na hotel Miodosytnia Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Miodosytnia Kraków - najlepsza oferta na hotel Miodosytnia Kraków
Lista miast > Hotele KrakówMiodosytnia Kraków

Miodosytnia

Adres Ul. Św. Wawrzyńca 6, Kraków
Galeria zdjęć
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
Miodosytnia - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Aparthotel Miodosytnia usytuowany jest w odległości 100 metrów od pełnej życia ulicy Szerokiej. Zaledwie 10 minut spaceru od Zamku Królewskiego na Wawelu, a 15 od Rynku Głównego. Dojazd do hotelu z Dworca Głównego w Krakowie zajmuje około 10 minut. Aparthotel położony jest w odległości 22 km od lotniska Kraków- Balice.
Struktura i standard pokoi
Oferuje on swoim gościom 17 eleganckich i kameralnych pokoi wyposażonych w telewizor, sejf, obszerną szafę,miejsce do pracy wraz z telefonem oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Goście na życzenie mogą również skorzystać z czajnika elektrycznego i żelazka. Na terenie całego budynku dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet.
Wyżywienie
Urozmaicone śniadanie w formie zimnego i ciepłego bufetu serwowane jest w mieszczącej się w obiekcie kawiarni. Kawiarnia z bogatym wyborem napoi ciepłych i zimnych oraz alkoholi, a zwłaszcza tradycyjnych miodów pitnych które były sycone w piwnicach budynku przez ponad 200 lat czynna jest całą dobę.W okresie od wiosny do jesieni goście mogą skorzystać z zacienionego tarasu z kolumnadą.
Wyposażenie
Przyjazny personel recepcji pozostaje do dyspozycji gości przez całą dobę. Recepcjoniści udzielają Gościom informacji turystycznej, pomogą w przechowaniu bagażu oraz oferują możliwość rezerwacji wycieczek tematycznych (Kopalnia Soli w Wieliczce, Auschwitz, Zakopane, Stare Miasto) oraz transferu z/ na lotnisko.
Niedaleko obiektu na ul. Dajwór 7 znajduje się strzeżony parking - płatność na miejscu na parkingu.
Infrastruktura konferencyjna
Aparthotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi, w których organizowane są: szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela) oraz imprezy firmowe.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Miodosytnia Kraków - rezerwuj taniej hotel Miodosytnia Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Miodosytnia Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Miodosytnia Kraków już teraz