hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków - najlepsza oferta na hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków - najlepsza oferta na hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków
Lista miast > Hotele KrakówKolory Bed & Breakfast Kraków

Kolory Bed & Breakfast

Adres Ul. Estery 10, Kraków
Galeria zdjęć
Kolory Bed & Breakfast - hotel Kraków
Kolory Bed & Breakfast - hotel Kraków
Kolory Bed & Breakfast - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Oferujemy Państwu pokoje gościnne, które mieszczą się w samym sercu Kazimierza, przy Placu Nowym. Kazimierz, dawna żydowska dzielnica, to miejsce w którym zabytki i ślady przeszłości przeplatają się z intensywnym życiem kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym Krakowa. Jest to świetna lokalizacja w samym centrum miasta z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. Stad do większość atrakcji turystycznych Krakowa można dotrzeć piechotą w 15 minut.
Struktura i standard pokoi
Do Państwa dyspozycji oddajemy: 10 pokoi 2 osobowych, 2 pokoje 3 osobowe, 1 apartament z wyposażoną kuchnią. We wszystkich naszych pokojach elementami dekoracji są dzieła polskiej sztuki ludowej. Każdy pokój posiada własną łazienkę, jest wyposażony w telewizor z programem satelitarnym, dostęp do internetu wi-fi.
Wyżywienie
Śniadanie, wliczone w cenę, serwujemy w znajdującej się na parterze kawiarni Les couleurs, urządzonej we francuskim stylu i znanej z bardzo dobrej kawy.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków - rezerwuj taniej hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Kolory Bed & Breakfast Kraków już teraz