hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Fero Express Kraków - najlepsza oferta na hotel Fero Express Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Fero Express Kraków - najlepsza oferta na hotel Fero Express Kraków
Lista miast > Hotele KrakówFero Express Kraków

Fero Express

Adres Ul. Bolesława Śmiałego 60, Kraków
Galeria zdjęć
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
Fero Express - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
HOTEL FERO EXPRESS*** to nowy i kompleksowo wyposażony obiekt kategorii trzech gwiazdek, sieci FERO SYSTEM HOTELE, który jest usytuowany w naturalnym krajobrazie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, a równocześnie niedaleko od centrum Królewskiego Miasta Krakowa, dzięki czemu może poszczycić się doskonałą komunikacją.
Obiekt zlokalizowany jest 7 km od lotniska w Balicach tuż przy zjeździe z obwodnicy Krakowa (węzeł Tyniecki A4). Od centrum Krakowa dzieli nas jedynie kilkanaście minut jazdy samochodem lub autobusem komunikacji miejskiej. Hotel FERO EXPRESS*** położony jest w bliskim sąsiedztwie Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, nad brzegiem Wisły obok całorocznego ośrodka sportu i rekreacji z halą sportową, krytym basenem, zapleczem fitness oraz najnowocześniejszym w Polsce torem kajakowym i raftingowym.
Struktura i standard pokoi
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV, telefon, internet. Do dyspozycji gości hotelowych pozostają dwie sale restauracyjne oraz taras. Jesteśmy przygotowani do obsłużenia przyjęć do 160 osób. W cenę pobytu wliczony jest nocleg, śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz możliwość korzystania z monitorowanego parkingu.
Wyżywienie
Hotel posiada restaurację, w której serwowane są śniadania oraz smaczne potrawy kuchni międzynarodowej.
Infrastruktura konferencyjna
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, pragnące zorganizować spotkania integracyjne, szkolenia lub konferencje. Posiadamy dwie różnej wielkości, klimatyzowane sale, które mogą pełnić funkcję pomieszczeń na konferencje, wykłady, szkolenia. Dział Marketingu służy pomocą w określaniu szczegółów pobytu. Pomożemy Państwu we wszystkich problemach organizacyjnych.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Fero Express Kraków - rezerwuj taniej hotel Fero Express Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Fero Express Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Fero Express Kraków już teraz