hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Farmona Business & SPA Kraków - najlepsza oferta na hotel Farmona Business & SPA Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Farmona Business & SPA Kraków - najlepsza oferta na hotel Farmona Business & SPA Kraków
Lista miast > Hotele KrakówFarmona Business & SPA Kraków

Farmona Business & SPA

Adres Ul. Jugowicka 10c, Kraków
Galeria zdjęć
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
Farmona Business & SPA - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel Farmona Business & SPA to oaza spokoju i relaksu blisko centrum miasta. To miejsce ucieczki od zgiełku i codzienności, niezmąconego wypoczynku, dbałości o piękne, zdrowe ciało i wypoczęty umysł. Położony w malowniczym, starym parku kameralny hotel z indywidualnie aranżowanymi pokojami stanowi oazę spokoju, gdzie w komfortowych warunkach może wypoczywać 60 Gości.
Struktura i standard pokoi
Pokoje: 26 pokoi dwuosobowych, 1 pokoje jednoosobowe, 3 pokoje typu studio. Wszystkie pokoje są indywidualnie aranżowane, dostosowane do oczekiwań naszych Gości; ich wyposażenie obejmuje: odbiornik TV LCD z telewizją satelitarną, stałe łącze internetowe, sejf dostosowany do przechowywania laptopa z osobistym kodem dostępu, telefon, suszarkę do włosów, firmowe kosmetyki, woda mineralna w pokojach studio.

Pokoje zostały wyposażone w zestawy do parzenia kawy i herbaty (bez dodatkowych opłat) oraz minibarki z bogactwem napoi oraz przekąsek - dodatkowo płatne wg. cennika.
Wyżywienie
W wysmakowanych wnętrzach restauracyjnych z kominkiem, ujęciem wody źródlanej i widokiem na stary park oferujemy lekkie dania inspirowane najlepszymi tradycjami światowymi w nowoczesnym wydaniu. Dania przygotowują mistrzowie kuchni, kulinarni kosmopolici. Restauracja jest czynna codziennie od godziny 12:00 do 22:00. Śniadanie serwowane jest w godzinach 7.00-10.30.
Wyposażenie
Instytut Piękna i Harmonii w Hotelu Business & SPA Farmona - stworzony z myślą o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą. Hotelowe SPA oferuje bogaty wachlarz zabiegów z użyciem wyłącznie naturalnych produktów. Goście mają do wyboru zabiegi bazujące na osiągnięciach medycyny naturalnej, zarówno europejskiej jak i dalekowschodniej. SPA zaprojektowane zostało zgodnie z chińskimi zasadami Feng Shui. Meble były ręcznie wykonane przez artystów na wyspie Bali, uznawanej za azjatycka stolicę SPA. Kosmetyki używane w zabiegach sporządzane są z ekstraktów roślinnych, owoców, ziół i egzotycznych przypraw. W większości przygotowane są bezpośrednio przed zabiegiem na oczach gości. Wszystko po to, by pomóc w zbliżeniu się do natury i osiągnięciu wewnętrznej harmonii. W hotelowej restauracji, której wnętrza nawiązują do żywiołów ognia i wody serwujemy zdrowe, dietetyczne posiłki przygotowane przez mistrza kuchni.
Infrastruktura konferencyjna
Farmona Hotel Business & SPA to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji i szkoleń. Kompleksowa, miła i profesjonalna obsługa. W pełni klimatyzowana sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego. Układ teatralny do 70 osób. Układ przy stołach do 40 osób. Podstawowe wyposażenie: szybkie stałe łącze internetowe, internet bezprzewodowy, nagłośnienie, bezprzewodowy mikrofon, ekran, flipchart.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Farmona Business & SPA Kraków - rezerwuj taniej hotel Farmona Business & SPA Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Farmona Business & SPA Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Farmona Business & SPA Kraków już teraz