hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Elegant Apartaments Kraków - najlepsza oferta na hotel Elegant Apartaments Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Elegant Apartaments Kraków - najlepsza oferta na hotel Elegant Apartaments Kraków
Lista miast > Hotele KrakówElegant Apartaments Kraków

Elegant Apartaments

Adres Ul. Dietla 81, Kraków
Galeria zdjęć
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
Elegant Apartaments - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Zespół mieszkalno-apartamentowy "Elegant" jest kompleksem samodzielnych mieszkań, zlokalizowanym w historycznej części krakowskiego Śródmieścia zwanej Kazimierzem. Położony jest przy alei z szerokim pasem zieleni, który od końca XIX wieku nosi nazwę "Planty Dietlowskie", w dwupiętrowej kamienicy oddanej do użytku w 1884 roku.
Struktura i standard pokoi
Kompleks, obejmuje 9 samodzielnych apartamentów - pokoi gościnnych, w których może mieszkać łącznie 28 osób. Mieszkania są starannie wykończone i komfortowo wyposażone. W każdym z nich jest toaleta, łazienka z natryskiem i kuchnia samoobsługowa z pełnym wyposażeniem. Pokoje są elegancko i wygodnie umeblowane. W każdym mieszkaniu znajduje się telewizor kolorowy z możliwością odbioru programów telewizji satelitarnej. Udostępnione jest również łącze internetowe o dużej przepustowości.
Wyposażenie
W większości apartamentów-pokoi gościnnych znajduje się przestronny przedpokój (w niektórych przyjęto rozwiązanie amfiladowe) łączący wszystkie pomieszczenia. We wszystkich pokojach na Gości czekają wygodne łóżka, przy nich nocne stoliki z lampką, przestronne szafy garderobiane i półki. Możemy zająć miejsca przy stole, na wygodnych krzesłach i obejrzeć program w telewizji satelitarnej lub posłuchać lokalnego radia. Okna jasnych i funkcjonalnych pokoi wychodzą na ulicę Dietla lub na dziedziniec. W wystroju wnętrz dominują spokojne, pastelowe kolory. Łazienkę wyposażono w umywalkę i prysznic. Nie zapomnieliśmy również o nagrzewnicy powietrza, szafeczce kosmetycznej, dużym lustrze z półką i wieszakach na ręczniki. Całość wieńczy odpowiednie oświetlenie i staranne glazurowe wykończenie. Kuchnia wyposażona jest w podwójny zlew z ociekaczem, kuchenkę elektryczną, suszarkę, lodówkę oraz szafki z szufladami. Goście "ELEGANTA", którzy przyjechali samochodem, mogą korzystać z całodobowego parkingu strzeżonego przy ul. Wrzesińskiej 13 na preferencyjnych warunkach (niższe opłaty parkingowe).
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Elegant Apartaments Kraków - rezerwuj taniej hotel Elegant Apartaments Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Elegant Apartaments Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Elegant Apartaments Kraków już teraz