hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków - najlepsza oferta na hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków - najlepsza oferta na hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków
Lista miast > Hotele KrakówDizzy Daisy Downtown Hostel Kraków

Dizzy Daisy Downtown Hostel

Adres Ul. Pędzichów 9, Kraków
Galeria zdjęć
Dizzy Daisy Downtown Hostel - hotel Kraków
Dizzy Daisy Downtown Hostel - hotel Kraków
Dizzy Daisy Downtown Hostel - hotel Kraków
Dizzy Daisy Downtown Hostel - hotel Kraków
Dizzy Daisy Downtown Hostel - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hostel położony jest przy ulicy Pędzichów - zacisznej, ale znajdującej sie w ścisłym centrum Krakowa. Od Rynku Głównego dzieli nas 10-minutowy spacer przez krakowskie Planty, a na Dworzec Główny dojdziemy w 15 minut przez Plac Matejki. Tuż za rogiem znajduje się najstarszy plac targowy w mieście - Stary Kleparz, gdzie jak dawniej można zaopatrzyć się w owoce, warzywa, kwiaty, a także antyki czy książki. W bramie obok znajdziemy restaurację z tradycyjną, polską kuchnią, a także przeróżne sklepy i punkty usług.
Najpopularniejsze kluby, teatry czy galerie są położone w okolicach Rynku Głównego oraz na Kazimierzu, czyli w odległości 500-700m od Hotelu Dizzy Daisy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym gościom ciszę konieczną do wypoczynku oraz bezpieczeństwo przy jednoczesnej bliskości atrakcji turystycznych i barów.
Struktura i standard pokoi
Dizzy Daisy Hostel oferuje pokoje 2- i 3-osobowe w formie studia z prywatnymi łazienkami oraz pokoje wieloosobowe, wyposażone w zamykane na klucz szafki.
Wyżywienie
W pełni wyposażona kuchnia z darmową kawą i herbatą oddzielona jest barową ladą od common room'a.
Wyposażenie
Do dyspozycji naszych gości oddane są pralka i suszarka, z których w każdej chwili można skorzystać, aby szybko odswieżyc odzież po podróży. Oferujemy także bezpłatną przechowalnię bagażu, co rozwiązuje problem późnej lub wczesnej godziny lotu lub odjazdu pociągu. Sercem hostelu jest duży i przytulny common room, gdzie można za darmo surfowac po Internecie, oglądać telewizję z setkami kanałów, DVD, pograć w karty, rozłożyc wygodnie na kanapie i poczytać, czy poznać turystów z całego świata.
Budynek wyposażony jest w monitoring, dodatkowo o bezpieczeństwo i mienie naszych gości dba firma ochroniarska.
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków - rezerwuj taniej hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Dizzy Daisy Downtown Hostel Kraków już teraz