hotele warszawa kraków wrocław poznań

Hotel Andels Kraków - najlepsza oferta na hotel Andels Kraków

- rezerwacja online taniej do 60% - Hotel Andels Kraków - najlepsza oferta na hotel Andels Kraków
Lista miast > Hotele KrakówAndels Kraków

Andels

Adres Ul. Ul. Pawia 3 31-154 Krakow poland , Kraków
Galeria zdjęć
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
Andels - hotel Kraków
 
Sprawdź ceny i dostępność pokoi
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Ilość pokoi:
Kalendarz
Kalendarz
Waluta:


Położenie hotelu
Hotel położony jest w centrum Krakowa, tuż obok głównego dworca kolejowego. Zabytkowe Stare Miasto jest w odległości 15 minutowego spaceru od hotelu. Jest to nowoczesny hotel.
Struktura i standard pokoi
Ten stylowy hotel jest polecany ze względu na różnorodność stylu, funkcjonalność oraz lokalizację. RY0808 Pokoje są duże i dobrze wyposażone, nowoczesnym stylu z ogromnymi oknami. Kolorystyka pokoju to ciemne drewno połączone z jasnymi meblami, co tworzy spektakularną całość. Super-nowoczesne łazienki są pięknie zaprojektowane. Jest to nowo wybudowany hotel, tak więc pokoje i łazienki są w wyjątkowych warunkach. Hol jest urządzony współczenie, zgodnie z resztą hotelu i oferuje szereg przyciągających wzrok dzieł sztuki współczesnej. Znajduje się tu również modny bar, gdzie jest więcej sztuki na wystawie.
Wyżywienie
Restauracja znajduje się za artystycznie zakrzywioną ścianą, tuż przy holu. Okna na całej długość, dają atrakcyjny widok na znajdujący się za nimi dworzec, wysoki sufit i blade kolory daje wspaniałe uczucie lekkość.
Wyposażenie
Klimatyzacja, Telewizja, Zestaw kina domowego, Mini bar, Lobby hotelowe średniej wielkości, Najwcześniejsze zameldowanie o 14:00, 2 windy, 5 pięter, Sala gimnastyczna, Centrum biznesowe
hoteleonline.net © 2004-2005

HoteleonLine.net - szeroki wybór hoteli w całej Polsce
www.hotele-online.pl w Polsce | www.hotelezakopane.pl
Hotel Andels Kraków - rezerwuj taniej hotel Andels Kraków - najlepsze ceny tylko u nas - Hotel Andels Kraków taniej nawet do 70% - zarezerwuj Hotel Andels Kraków już teraz